پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

رئیس صندوق رفاه وزارت علوم خبر داد:

نحوه محاسبه اجاره‌بهای خوابگاه‌ در ایام تعطیلات

خوابگاه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در بخشنامه ای به دانشگاه ها اعلام کرد: دانشجویان به نسبت مدت زمان حضور در خوابگاه اجاره بها پرداخت می کنند و روزهایی که خوابگاه تعطیل بوده، ملزم به پرداخت نیستند.

به گزارش مفدا، ناصر مطیعی با اشاره به شیوع ویروس کرونا از تدوین بخشنامه ای در جهت حمایت از دانشجویان خبر داد و گفت: این بخشنامه در حال تهیه است که براساس آن سر رسید اقساط وام های دانشجویی اسفند و فرودین دانش آموختگان ۳ ماه تمدید می شود.

وی ادامه داد: برخی دانشجویان و برخی دانشگاه ها درباره اجاره بهای خوابگاه ها در ایام تعطیلی دانشگاه ها نیز سئوال داشتند که بخشنامه ای در این مورد به دانشگاه‌ها ابلاغ کرده ایم.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم خاطرنشان کرد: براساس این بخشنامه دانشجویان به نسبت مدت زمان حضور در خوابگاه اجاره بها پرداخت خواهند کرد و روزهایی که دانشگاه و خوابگاه تعطیل بوده است ملزم به پرداخت اجاره بهایی نیستند.

به گزارش مهر، وی همچنین از تمدید دوباره مهلت ثبت درخواست وام‌های دانشجویی خبرداد و گفت:  مهلت ثبت درخواست وام های دانشجویی تا پایان فروردین ماه تمدید شده بود که برای رفاه حال دانشجویانی که فرصت نکرده بودند ثبت نام و مشخصات خود را ارسال کنند، تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.