پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹

روسای سه مرکز تحقیقات وزارت بهداشت منصوب شدند

انتصاب

معاون وزیر بهداشت در احکام جداگانه‌ای رییس مرکز تحقیقات سلامت آب، رییس مرکز و دبیر هیات امنای مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و رییس مرکز تحقیقات آزمایشگاهی غذا ودارو را منصوب کرد.

به گزارش مفدا، معاون وزیر بهداشت در احکام جداگانه‌ای رییس مرکز تحقیقات سلامت آب، رییس مرکز و دبیر هیات امنای مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و رییس مرکز تحقیقات آزمایشگاهی غذا ودارو را منصوب کرد. 

با حکم رییس سازمان غذا و دارو؛

رییس مرکز تحقیقات سلامت آب، رییس مرکز و دبیر هیات امنای مرکز تحقیقات حلال و رییس مرکز تحقیقات آزمایشگاهی غذا ودارو، منصوب شدند

به گزارش ایسنا، دکتر محمدرضا شانه ساز، معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو در احکام جداگانه‌ای، دکتر شکرچی را به عنوان رییس مرکز تحقیقات سلامت آب، دکتر جنت را به عنوان رییس مرکز و دبیر هیات امنای مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و دکتر خسروخاور را به عنوان رییس مرکز تحقیقات آزمایشگاهی غذا ودارو منصوب کرد. 

متن این احکام به شرح زیر است؛ 

"سرکار خانم دکتر شکرچی

رییس آزمایشگاه ملزومات و تجهیزات پزشکی و آنالیز دستگاهی

عضو محترم هیات علمی

با عنایت به تعهد و تخصص و سوابق ارزشمند سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به مدت ۴ سال به عنوان رئیس مرکز تحقیقات سلامت آب منصوب می‌شوید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و در راستای توسعه و اجرای پژوهش‌های علمی و کاربردی در سازمان غذا ودارو با استفاده از ظرفیت‌های علمی و اجرایی سایر ادارات کل و مراکز ذی ربط نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کنید.

 توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم".

"جناب آقای دکتر جنت

رییس مرکز ملی تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران

به استناد ماده ۹ اساسنامه مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران و با توجه به تعهد و تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی در راه‌اندازی و توسعه مرکز، به موجب این ابلاغ به مدت ۴ سال به عنوان رییس مرکز و دبیر هیات امنای مرکز تحقیقات حلال جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و استفاده از ظرفیت‌های علمی و اجرایی سایر ادارات کل و مراکز ذی ربط نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کنید.

توفیق شما را از خداوند متعال خواستارم".

"سرکار خانم دکتر خسروخاور

رییس مرکز تحقیقات آزمایشگاهی غذا و دارو 

با عنایت به تعهد و تخصص و سوابق ارزشمند سرکار عالی، به موجب این ابلاغ به مدت ۴ سال به عنوان رییس مرکز تحقیقات آزمایشگاهی غذا  دارو منصوب می‌شوید تا با رعایت جوانب شرعی و قانونی و در راستای توسعه و اجرای پژوهش‌های علمی و کاربردی در سازمان غذا و دارو با استفاده از ظرفیت‌های علمی و اجرایی سایر ادارات کل و مراکز ذیربط نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.