پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

برگزاری جلسه مجازی انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

برگزاری جلسه مجازی انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

جلسه انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای به دلیل شیوع کرونا در تاریخ ۱۰ اسفند ۹۸ به صورت مجازی و باحضور دبیر انجمن علمی کشوری، اعضای شورای مرکزی انجمن کشوری، دبیر انجمن علمی دانشکده بهداشت علوم پزشکی کردستان و دانشجویان رشته ی مهندسی بهداشت حرفه ای دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه ضمن معرفی انجمن علمی مهندسی بهداشت حرفه ای کشوری و دانشگاه علوم پزشکی کردستان ،اهداف انجمن های علمی و دستاوردهای انجمن علمی کشوری برای ارتقا رشته بیان شد.
حامد رحیمی، دبیر انجمن علمی کشور ضمن اشاره به لغو دوره های HSE که برای افراد غیرمتخصص با رشته های غیرمرتبط برگزار میشد، تاکید کرد که دانشجویان این رشته باید به دنبال هدفمند سازی کارآموزی ها در صنایع باشند و ارتباط موثری با دفتر ارتباط با صنعت دانشکده برقرار کنند.
 مینا پاس عضو شورای مرکزی انجمن علمی کشوری با تشویق دانشجویان به شرکت و عضویت در انجمن علمی، گفت: برای دستیابی هرچه بیشتر به موفقیت در زمینه های درسی و فرادرسی مانند؛ شرکت در اردوهای جهادی و همکاری با معاونت های دانشگاه و استفاده ی بهینه تر از آزمایشگاه های دانشکده برای کارهای پژوهشی میتواند موثر باشد.
پریا ساعدی دبیر انجمن علمی دانشکده بهداشت دانشگاه، ضمن تاکید بر آشنایی بیشتر دانشجویان با انجمن علمی گفت: همکاری بیشتر دانشجویان قطعا دلگرمی بزرگی برای اعضای انجمن علمی میشود
در ادامه دانشجویان سوالات و مشکلات خود را مطرح کرده و اعضای انجمن علمی کشوری، راهکارها و  توصیه های لازم برای رفع دغدغه های کنونی این رشته به دانشجویان ارائه کردند
   در پایان هم  دانشجویان با دستاوردهای دانشجویان هم رشته ی خود در دانشگاه های دیگر بیشتر آشنا شدند درخصوص نحوه ی برطرف کردن مشکلات و دغدغه های فعلی این رشته تبادل نظر کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.