پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با ویروس کرونا خبر داد

۸۸

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ضمن تقدیر از فعالان حوزه سلامت که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می کنند در خصوص برخی از اقدامات پیشگیرانه انجام شده جهت حفظ سلامت و مقابله با ویروس کرونا در حوزه مدیریت دانشجویی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه،سعید کریمی خو، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی، در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، ضمن تقدیر از فعالان حوزه سلامت که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا فعالیت می کنند در خصوص برخی از اقدامات پیشگیرانه انجام شده جهت حفظ سلامت و مقابله با ویروس کرونا در حوزه مدیریت دانشجویی خبر داد و افزود: در اولین قدم، ما تلاش کردیم تا با تعطیلی به موقع خوابگاه ها و سلف سرویس های دانشجویی مانع شیوع این ویروس در میان دانشجویان شویم.

کریمی خو با اشاره به اینکه پس از تعطیلی واحدهای آموزشی و خوابگاهی زمان و فرصت کافی برای ضدعفونی کردن خوابگاه ها فراهم شد تشریح کرد: توزیع ماسک، اسپری های ضدعفونی کننده و بروشورهای آموزشی به دانشجویان بالینی ساکن در خوابگاه های دانشجویی، ضد عفونی و گندزدایی خوابگاه ها و مراکز توزیع غذا مطابق دستور العمل، برگزاری کارگاه آموزشی نحوه نظافت و گندزدایی و رعایت اصول بهداشتی ویژه کارکنان، برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص نحوه مقابله با بحران کرونا، توزیع ظروف یک بار مصرف و نصب بنر و تراکت در خصوص اطلاع رسانی و آموزش دستورالعمل های بهداشتی و... از جمله برخی اقدامات صورت پذیرفته در این حوزه می باشد.

وی در پایان اظهار داشت: در حال حاضر حفظ سلامت دانشجویان در صدر وظایف ما قرار دارد و کلیه اقدامات مراقبتی و بهداشتی در این زمینه تا روز پایان شکست این ویروس منحوس ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.