پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۱

ایجاد نقاهتگاه و اجرای پویش در خانه ماندن اولویت اصلی فرمانداران است

IMG-20200318-WA0045.jpg

استاندار آذربایجان غربی گفت: همه فرمانداران بایستی برای ایجاد زیر ساخت های استراحت گاه ها برای بیماران کرونایی ، و همدلی بین مردم جهت اجرای پویش ۲۹۱۴ اهتمام ورزند.

به گزارش خبرنگار مفدا ارومیه در قرارگاه دانشگاهی ستاد مبارزه با کرونا، روز چهارشنبه ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۸ جلسه ای در استانداری آذربایجان غربی ، به صورت ویدیو کنفرانس با فرمانداران و روسای شبکه بهداشت، با حضور استاندار ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ، اعضای قرارگاه دانشگاهی ستاد مبارزه با کرونا، و همچنین حضور دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار گردید.

در ابتدای این نشست دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی با قدردانی از جدیت استاندار آذربایجان غربی ، از همراهی و همگامی سایر نهاد ها و دستگاه ها تشکر نمود؛ وی از برگزاری جلسات منظم و ابلاغ مصوبات آن به شهرستان ها در این مدت سخن گفت ، و اجرای آنها را تا کنون خوب توصیف نمود.

در ادامه این نشست ، محمد مهدی شهریاری از کادر درمان که در این مدت ، با تلاش های شبانه روزی و بی وقفه به مردم خدمات ارائه می نمایند، تشکر نموده و همراهی خیرین، سمن ها و مردم را در این روزها نقطه قوت استان برشمرد.

وی اظهار داشت: آماده کردن نقاهتگاه ها در شهرستان برای بیماران کرونایی از ملزومات بوده ، و بایستی فرماندارن با هماهنگی روسای شبکه بهداشت تا فردا آن را آماده کرده ، و در آنجا به ارائه خدمات به مبتلا شدگان به کرونا ویروس بپردازند.

استاندار آذربایجان غربی افزود: تردد ها و تجمعات غیر ضروری در استان کاهش پیدا کرده ، و از مردم خواسته شود با همراهی و همدلی در پویش ۲۹۱۴ در این ایام در خانه مانده تا این فرصت طلایی تعطیلات برای ما تبدیل به مهار زنجیره کرونا ویروس گردد.

شهریاری بیان کرد: غربالگری ها با جدیدت بیشتری در خروجی ها و ورودی های شهرستان ها، طبق دستورالعمل های ارسالی از تهران در این ایام اجرا گردد .

شایان ذکر است در این نشست هفده شهرستان به صورت مجزا، گزارشی از اقدمات انجام یافته و کمبود های موجود در شهرستان اراده کرده ، که با پیگیری های ریاست دانشگاه علوم پزشکی این مشکلات به زودی رفع خواهد شد همچنین امروز چهارشنبه ۲۹ اسفندماه به صورت همزمان کلیه شهرستان ها، و روستاهای استان گند زدایی خواهد شد، که در این روز همراهی مردم با مسئولین این امر مهم است. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.