پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۷

در قرارگاه جهادی پویش دانشجویی مبارزه با کرونا  سبزوار

خط تولید شیلد محافظ صورت ویژه کادر درمانی بیمارستانهای سبزوار راه اندازی شد

ساخت شیلد در سبزوار

مسئول قرارگاه جهادی پویش دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به تولید شیلد برای حفاظت دهان و صورت از ویروس منحوس کرونا گفت: قرار است شیلدهای تولید شده در پایگاه‌های سلامت و بهداشت، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شود.

مفدا سبزوار /مسئول قرارگاه جهادی پویش دانشجویی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به تولید شیلد برای حفاظت دهان و صورت از ویروس منحوس کرونا گفت: قرار است شیلدهای تولید شده در پایگاه‌های سلامت و بهداشت، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شود.

هادی پور علی اکبری مسئول قرارگاه جهادی پویش دانشجویی مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با مفدا سبزوار اظهار کرد: این کار جهادی به همت دانشجویان ، طلبه ها و جوانان شهرستان سبزوار طی بررسی‌های انجام شده و ضرورت‌های نیاز به شیلد صورت و دهان برای مقابله با بیماری کرونا برای نیرو های فعال در پایگاه‌های سلامت در حال ارائه خدمت و غربالگری  و در حوزه درمانی شکل گرفت .

وی عنوان کرد: قرار است شیلدهای تولید شده در پایگاه‌های سلامت و بهداشت، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی توزیع شود.

 پور علی اکبری تأکید کرد: قرارگاه جهادی پویش دانشجویی مبارزه با کرونا  سبزوار  برنامه‌های دیگری نیز دارد که ان‌شاءالله به‌زودی آن را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

مسئول قرارگاه جهادی پویش دانشجویی مبارزه با کرونا  سبزوار در پایان عنوان کرد: تمامی جوانان و طلاب جوان  ،دانشجوهای رشته‌های مختلف دانشگاهی  می توانند با لینک https://t.me/Corona_medsab  عضو کارگروه های مختلف این پویش در زمینه های عملیاتی ، تولید محتوا ، رسانه و خبر  و... شوند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.