چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۶

دانشگاه علوم پزشکی بابل

فعالیت‌های معاونت فرهنگی‌ودانشجویی و تشکل‌ها در روزهای کرونایی استان مازندران

دکتر مهدی پورامیر

دکتر پورامیر از فعالیت‌های ستاد مبارزه با بیماری کرونا توسط همکاران و دانشجویان تشکل‌های دانشجویی خبر داد.

به گزارش مفدابابل، با آغاز  فعالیت ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی بابل،‌ معاونت فرهنگی‌و دانشجویی دانشگاه نیز  همکاری فعالانه‌ای با این ستاد داشته است. دکتر پورامیر، معاون فرهنگی‌ودانشجویی و عضو ستاد مبارزه با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی بابل  در این خصوص گفت: مسئولان و همکاران معاونت با توجه به شیوع بیماری کوید -19 فعالیت درمانی و پشتیبانی خود را آغاز نموده که در این خصوص دکتر زینب جهانیان،‌ مدیر فرهنگی به عنوان پزشک اسکرین در بیمارستان شهید یحیی‌نژاد، حمزه گیلکی‌بیشه، مدیر دانشجویی، عضو ستاد مبارزه با کرونا در معاونت توسعه و مدیریت منابع، سحر عموزاده به عنوان پرستار در بیمارستان شهید بهشتی و همچنین اطلاع‌رسانی مردمی در تلفن گویا و مهدی مرتضوی، کارشناس روانشناسی در معاونت درمان بصورت داوطلبانه به کمک کادر درمان دانشگاه شتافتند.

قرارگاه شهید شجاعیان  بسیج دانشجویی دانشگاه نیز همچون سالیان گذشته با فعالیت جهادی اعضای بسیج و متشکل از نیروهای پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی در بیمارستان‌های دانشگاه حضور مستمر دارد. این قرارگاه طی تفاهم ‌نامه‌ای با سازمان فنی‌وحرفه‌ای و سپاه بابل اقدام به راه‌اندازی تولید اقلام بهداشتی همچون ماسک برای استفاده در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی دانشگاه نموده است. این واحد تولید ماسک در دانشگاه فنی الزهرا با همکاری گروه‌های جهادی شهرستان و با نظارت مستقیم بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال فعالیت است.

شایان ذکر است قربانعلی ولی‌زاده، معاون استاندار و فرماندار ویژه بابل بهمراه جانشین فرماندهی سپاه شهرستان از کارگاه بسیج دانشجویی بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های قرارگاه جهادی شهید شجاعیان دانشگاه قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.