چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در آخرین جلسه شورای راهبردی سال۹۸ این معاونت:

تدوین پروپزال های جامع در همه مدیریت های معاونت باید صورت گیرد

اهواز

آخرین جلسه شورای راهبردی معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور اعضای شورای مدیران چهارشنبه،۲۸ اسفندماه۹۸ در دفتر معاونت برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز، دکتر علی احسان پور، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه با قدردانی از زحمات همه مدیران وپرسنل گفت: در این واپسین روزهای سال ۹۸ که ویروس کرونا شرایط کشور و استان را تحت تاثیر خود قرار داده و باعث تعطیلی بسیاری ادارات و واحدها شده، پرسنل معاونت فرهنگی دانشجویی با حضور در بیمارستان ها و همراهی کادر بیمارستانی باعث افتخار این معاونت شدند.

دکتر احسان پور در این جلسه بر لزوم برنامه ریزی اساسی در زمینه های مختلف دانشجویی، ورزشی،تربیت بدنی،اداره مشاوره و سایر واحدها تاکید کرد و افزود:صنعت سازی سلف سرویس دانشجویان به عنوان یکی از مهم ترین برنامه های این معاونت باید بصورت ویژه تا حصول نتیجه مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت:تدوین طرح جامع خوابگاه ها و تعیین تکلیف خوابگاه های که اکنون به علت فرسودگی بلااستفاده هستند نیز در اولویت های کاری مدیریت امور دانشجویی باشد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بر لزوم تشکیل پرونده فرهنگی برای دانشجویان اشاره کرد وافزود: مشارکت دانشجویان در برنامه های مختلف و ایجاد فضای شاد و فعال باید به عنوان یک هدف در برنامه ریزی های مدیریت امور فرهنگی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: معاونت فرهنگی دانشجویی باید برنامه ریزی های خود را فراتر از گروه دانشجویی برده و نه تنها مجموعه دانشگاه بلکه  جامعه را گروه هدف برنامه های خود بداند.

معاون فرهنگی دانشجویی به تشکیل قرارگاه فرهنگی مقابله با کرونا ویروس اشاره کرد و گفت:برای مداخله و کنترل هر بحرانی باید همه جوانب کار مورد نظر قرار گیرد و خلا اقدامات فرهنگی در برنامه ریزی ها ملموس بود که خوشبختانه این قرارگاه در معاونت فرهنگی دانشجویی فعالیت خود را آغاز کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.