چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲

زندگی دست یاری گر توست؛

آغاز فعالیت پویش زندگی دست یاری گر توست

نیشابور

دومین جلسه از پویش زندگی دست یاری گر توست در محل سالن آمفی تاتر دانشکده بهداشت و پیراپزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا نیشابور، دومین جلسه از پویش زندگی دست یاری گر توست روز چهارشنبه ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۸ با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی، مدیر دانشجویی و دانشجویان داوطلب در محل سالن آمفی تاتر دانشکده بهداشت و پیراپزشکی برگزار شد.

در این جلسه "منصور نعیم آبادی" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تاکید به داشتن وحدت رویه و وحدت فرماندهی و هماهنگی با ستاد پیشگیری و درمان کرونا، بیان کردند به جهت رصد سلامتی شما دانشجویان باید تابع قوانین باشیم و رفت و آمدها کاملا مشخص باشد و بدون اطلاع جبهه کاری خود را تغییر ندهید و با نماینده دانشجویان در تماس باشید.

"احمد شهبازی نیا" مدیر فرهنگی، از دانشجویان داوطلب در این کمپین تشکر نمود و اشاره کرد طبق مصوبات ستاد مبارزه با کرونا، این جلسات به تناوب برگزار خواهد شد و دانشجویان داوطلب در محل های مورد نیاز مشغول به فعالیت خواهند شد.

تامین وسایل حفاظت فردی دانشجویان داوطلب، تهیه گزارش کار روزانه از فعالیت های دانشجویان، اطلاع رسانی در گروههای مختلف دانشکده، تشکیل کمیته های دانشجویی، استفاده از ظرفیت های خارج سازمانی از مصوبات این جلسه بود.

همچنین در این جلسه تعداد ۱۰ نفر از دانشجویان رشته پرستاری جهت تب سنجی مسافران در ایستگاه راه آهن مشخص شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.