چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

پویش زندگی دست یاریگر توست راه اندازی شد

نیشابور

پویش زندگی دست یاریگر توست با هدف تامین نیروهای مورد نیاز در بخش های مختلف ستاد پیشگیری و درمان کرونا تشکیل شد.

به گزارش مفدا نیشابور، روز دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ با حضور مدیر فرهنگی اولین جلسه از پویش زندگی دست یاری گر توست تشکیل شد

در این جلسه به بحران کرونا و ضرورت همکاری همه جانبه دانشجویان با ستاد پیشگیری و درمان کرونا اشاره شد و جهت تامین نیروهای مورد نیاز در بخش های مختلف، طرح دانشجویی مبارزه با کرونا با عنوان پویش زندگی دست یاریگر توست تشریح شد و "زهرا جلال آبادی" دانشجوی ترم ۴ پرستاری به عنوان نماینده دانشجویان تعیین گردید.

از دانشجویان ساکن نیشابور که علاقمند به همکاری در این طرح دانشجویی می باشند درخواست می شود  به آیدی @zahra_jalali۷۶ پیام داده و در این طرح ثبت نام نمایند.

لینک گروه اطلاع رسانی: @pooyeshdaneshjoeineyshanour

لازم به ذکر است، فراخوان «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» با مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم راه‌اندازی شد تا دانشجویان در چهار محور «پیشگیری»، «مقابله»، «تاب آوری» و «مستندسازی» بتوانند در این پویش ملی شرکت کنند.

با توجه به اعلام آمادگی دانشجویان بسیاری برای مشارکت و کمک رسانی به مردم و در جهت مبارزه با بیماری کرونا،  مقرر شد با مشارکت دو وزارت‌خانه علوم و بهداشت، پویش دانشجویی مقابله با کرونا در دانشگاه‌های سراسر کشور  راه‌اندازی شود.
این پویش ملی و دانشجویی با نام # زندگی دست یاریگر توست با حضور دانشجویان داوطلب و با هدف کمک‌رسانی برای شکست بیماری کرونا شکل گرفته است.
با توجه به فراخوان " پویش دانشجویی مقابله با کرونا"، سامانه ثبت‌نام دانشجویان داوطلب برای مشارکت در این پویش ملی راه‌اندازی شد و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به لینک http://itmfd.behdasht.gov.ir/page/corona نسبت به ثبت‌نام در این پویش ملی اقدام کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.