چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری خبر داد:

حضوردانشجویان پرستاری بصورت داوطلبانه در بیمارستان های ویژه کرونا استان قم

احمدی

حامد احمدی رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری استان قم از حضور داوطلبانه دانشجویان در بیمارستان ها خبر داد و گفت: با توجه به شیوع کرونا در استان و افزایش نیاز به پرستاران، دانشجویان پرستاری به صورت داوطلبانه در بیمارستان های ویژه کرونا مشغول خدمت شدند.

حامد احمدی در گفت و گو با خبرنگار مفدا قم از حضور فعال و داوطلبانه دانشجویان در بخش بهداشت و درمان خبر داد و گفت: در روزهای ابتدایی شیوع بیماری کرونا در استان و افزایش نیاز بیمارستان ها به پرستاران، دانشگاه علوم پزشکی قم فراخوانی جهت حضور داوطلبانه دانشجویان در عرصه های درمانی و خدماتی منتشر کرد و این فراخوان با استقبال همراه بود و تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم، دانشگاه آزاد و حتی شهرهای دیگر کشور جهت مشارکت داوطلبانه اعلام آمادگی کردند.

وی افزود: تعداد ۶۵ دانشجو تا به امروز اعلام آمادگی کردند که از این بین، دانشجویان ترم ۵ و بالاتر رشته پرستاری جهت حضور در بیمارستان های ویژه کرونا معرفی شدند همچنین تعدادی از دانشجویان رشته پیراپزشکی نیز به صورت داوطلبانه در طرح سامانه ارزیابی سلامت مشارکت می کنند.

رئیس شورای دانشجویی نظام پرستاری استان در پایان گفت: علاوه بر حضور دانشجویان رشته های پرستاری و پیراپزشکی رشته های مختلف در مجتمع نور جهت همکاری در طرح سامانه پایش سلامت مرکز بهداشت استان نیز به صورت داوطلبانه مشغول فعالیت هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.