سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

دانشجویان مقطع کارشناسی در «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» بیشترین مشارکت را داشته‌اند

دانشجویان مقطع کارشناسی در «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» بیشترین مشارکت را داشته‌اند

تا امروز دوشنبه ۲۶ اسفندماه چهار هزار و ۲۸۹ دانشجو به پویش دانشجویی مقابله با کرونا با عنوان «زندگی دست یاریگر توست» پیوسته‌اند که از این بین دوهزار و ۸۱۰ دانشجو از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور مشارکت داشته‌اند و بالاترین استقبال از سوی دانشجویان مقطع کارشناسی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و خبری مفدا البرز،«پویش دانشجویی مقابله با کرونا»  با مشارکت وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد به هدف مقابله باویروس کرونا در حال فعالیت است و دانشجویان مشارکت‌کننده در زمینه‌های مختلفی چون امداد و کمک رسانی، تولید محتوا، خبر و اطلاع رسانی، طراحی و گرافیک، ترجمه متون درباره ویروس کرونا که در موسسات پژوهشی و سازمان بهداشت جهانی منتشر می‌شود، یافته‌های پژوهشی، پادکست، کلیپ و اپلکیشن و... فعالیت می‌کنند.
دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تا کنون بیشترین مشارکت را در این پویش داشتند. به طوری که بالغ بر دوهزار و ۸۱۰ نفر از دانشگاه‌های علوم پزشکی از بین چهار هزار و ۲۸۹دانشجو به چشم می‌خورد.
در بین دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی نیز دانشجویان مقطع کارشناسی ٤٧.٥٦ درصد، کارشناسی ارشد ٢٧.٨٣ درصد، دکترای عمومی ١٤.٢١ درصد، کاردانی ٥.٢٩ درصد و دکترای تخصصی ٥.١١ درصد به ترتیب بیشترین میزان مشارکت را داشته‌اند.
دانشجویان در قالب کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و ورزشی، همتایاران سلامت، تشکل‌های اسلامی، نشریات و... در این پویش حضور و مشارکت فعال دارند./

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.