چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷

پس از استعفای انصاری فرد از مدیرعاملی پرسپولیس؛

رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس شد

مفدا

مهدی رسول پناه رئیس هیئت مدیره پرسپولیس به عنوان مسئول مدیریتی باشگاه معرفی شد تا جای محمدحسن انصاری فرد را بگیرد. او فعلا در قالب سرپرست کار خود را آغاز خواهد کرد تا این که مدیرعامل این باشگاه انتخاب شود.

به گزارش مفدا و به نقل از "ورزش سه"، با ادامه کشمکش ها بین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و محمدحسن انصاری فرد، اعضای هیئت مدیره در نهایت روی انتخاب مهدی رسول پناه رئیس هیئت مدیره به عنوان سرپرست موقت باشگاه، به نتیجه رسیدند و با انتشار متنی، وظیفه سرپرستی باشگاه تا انتخاب مدیرعامل را به وی واگذار کردند.


رسول پناه چهره ای است که از او به عنوان یک دندان پزشک یاد و گفته می‌شود در زمان مدیریت انصاری فرد بخشی از گرفتاری های مالی پرسپولیس را با پرداخت شخصی به سرانجام رسانده است. با این وصف انتخاب او به عنوان مهم ترین مقام اجرایی باشگاه پرسپولیس که پرطرفدارترین باشگاه ایران شناخته می‌شود، عجیب و نشان دهنده ساختار اداری فوتبال به شکل فعلی و در چارچوب محدودیت های دولتی است.


مهدی رسول پناه در اولین گفتگو موضع قبلی هیئت مدیره در قبال مدیرعامل باشگاه را تکرار کرده و می‌گوید انصاری فرد باید برای رسیدگی به موارد مختلفی که درباره مدیریتش به وجود آمده در جلسه هیئت مدیره حاضر و بابت بدهی ها و تعهدات مالی پاسخگو باشد.
انتشار بیانیه شدید اللحن هیئت مدیره در شب گذشته نشان می دهد اعضای هیئت مدیره قصد دارند با انگشت گذاشتن روی مسائل مالی باشگاه پرسپولیس از اعتبار محمدحسن انصاری فرد بکاهند.

انصاری فرد که حدود شش ماه مدیریت پرسپولیس را برعهده داشته، بعد از اعلام استعفا در برنامه فوتبال برتر، از نقطه  قوت خود که بخشی از هواداران پای کار باشگاه پرسپولیس و همچنین ظرفیت فضای مجازی است، استفاده کرده و مقابل هیئت مدیره ایستاده است و این مسئله کشمکش عجیبی را در فضای هواداری بین گروه های مختلف له و علیه تصمیم هیئت مدیره و شخص انصاری فرد ایجاد کرده است.


با این حال پرسپولیس خوش شانس است که مسابقات فوتبال به خاطر شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتاده اما این مسئله باید هرچه سریعتر به سامان برسد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.