دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

تمهیدات ویژه بهداشتی در خوابگاههای دانشجویی/ اکثر خوابگاههای دانشجویی تخلیه شده است

خوابگاه بندرعباس

به منظور پیشگیری از بیماری کرونا، خوابگاه دانشجویی مجردی(شهیدمطهری،نرگس،زینبیه وریحانه ) و همچنین خوابگاه های دخترانه و پسرانه بندر لنگه تخلیه شده اند .

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی با اشاره به اهمیت آموزش پیشگیری از بیماری کرونا گفت:در نخستین گام دوره آموزشی آشنایی با کرونا ویروس، نحوه نظافت، گندزدایی و اصول بهداشت فردی و محیطی  ویژه کارکنان، سرپرستان و خدمات خوابگاه ها انجام گردید.

دکتر صدیقه عابدینی گفت : ضدعفونی پیوسته محیط کار با توجه به آموزش‌های داده شده و دستورالعمل  موجود توسط پرسنل انجام می شود.

عابدینی اضافه کرد: مدیر دانشجویی دانشگاه های قطب ۵ به صورت آنلاین با موضوع اقدامات پیشگیرانه در اماکن دانشجویی در مقابله با کرونا ویروس شرکت نموده است.

وی افزود: ضدعفونی کردن کلیه خوابگاه‌های دانشجویی و همچنین سمپاشی  همه خوابگاه ها با حساسیت بیشتری انجام شده است.

عابدینی یادآور شد: ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده  در دسترس همه پرسنل خوابگاه قرار گرفته است.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی اضافه کرد: با توجه به مصوبات کمیته اسکان خوابگاه صرفا جهت دانشجویان اینترن خدمات ارایه می شود و مقرر گردیده است  دانشجویان اینترن خوابگاه ریحانه در پاویون بیمارستانها ی محل کشیک  یا خوابگاه کوثر اسکان یابند.
 عابدینی تاکید کرد:  پذیرش مهمان در هر قالبی در خوابگاه‌های دانشجویی تا اطلاع ثانوی صورت نمی گیرد و کنترل و نظارت جدی بر روی نحوه توزیع غذا در خوابگاه ها انجام می شود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.