دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

2 ساختمان خوابگاهی، به عنوان محل اسکان کادر درمانی دانشگاه تعیین شدند

2 ساختمان خوابگاهی، به عنوان محل اسکان کادر درمانی دانشگاه تعیین شدند

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه اعلام کرد: با تصمیم گرفته شده در هیئت رئیسه دانشگاه، خوابگاه قدس، تخلیه و به محل اسکان پزشکان و پرستارانی که در صف اول مقابله با بیماری کرونا در بیمارستان ها خدمت می کنند، تبدیل خواهد شد.

به گزارش مفدا تهران، دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در نشستی که باحضور مسئولان حراست، خوابگاه ها، تدارکات و امین اموال معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار شد، اعلام کرد: با هماهنگی به عمل آمده در هیئت رئیسه دانشگاه، تصمیم بر این شده است که تعدادی از پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا در بیمارستان های دانشگاه خدمت می کنند و قادر نیستند به منزل مراجعه کنند، در خوابگاه های قدس و بوستان 8 اسکان داده شوند.
وی افزود: با توجه به موقعیت مکانی و ظرفیت مناسب خوابگاه قدس، این خوابگاه به عنوان فاز اول این اقدام، بزودی تخلیه و در اختیار ستاد مقابله با کرونا قرار می گیرد.
دکتر پورغریب تاکید کرد: باتوجه به شیوع گسترده این ویروس و نیاز احتمالی برای استقرار بیشتر کادر درمانی، خوابگاه بوستان 8 نیز در فاز بعدی، به عنوان محل اسکان پزشکان و پرستاران تعیین شده است.
در پایان نشست، دکتر پورغریب از مسئولان حاضر در جلسه خواست که با اقدام فوری و هماهنگی های لازم، برای تخلیه خوابگاه قدس، دانشگاه را در مقابله با این ویروس یاری کنند.
توضیح اینکه، خوابگاه های قدس و بوستان 8 به دلیل اینکه ساختمان هایی مستقل و خارج از مجتمع خوابگاه های علوم پزشکی تهران (کوی دانشگاه) هستند، برای این منظور تعیین شده اند.
خبرنگار: حسین شیخ محمدی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.