دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

رییس اداره امور خوابگاه ها معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد؛

تشریح گزارش بهسازی و تجهیزات فضای خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

12

رییس اداره امور خوابگاه ها معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی یکی از اولویت‌های دانشگاه است که در همین راستا تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

"فاطمه فتحی"، رییس اداره امور خوابگاه ها معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه اظهار داشت: بهسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی یکی از اولویت‌های دانشگاه است که در همین راستا تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.

فتحی افزود: در شش ماهه دوم سال 1398 در راستای بهسازی و تجهیز خوابگاه های دانشجویی اقدامات گسترده ای صورت پذیرفت که کلیه این خدمات به منظور  بروزرسانی، نوسازی و بهسازی و در جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: خرید 20 عدد تخت دو طبقه، خرید 8 عدد یخچال، تجهیز و خرید پکیج خوابگاه شهید الوانی، تجهیز و تغییر کاربری 3 اتاق خوابگاه بوستان پسران جهت اسکان دانشجویان و تعویض لوله های فرسوده با جایگزین کردن لوله های روکار از مهم ترین اقدامات صورت گرفته در این راستا می باشد.

فتحی ادامه داد: تفکیک سالن نمازخانه، سالن تلویزیون و سالن مطالعه و خرید و تعویض پره دیگ های اسقاطی در خوابگاه طالقانی، تجهیز لامپ های راهرو، اتاق و سالن مطالعه کلیه خوابگاه ها، ، تعمیر و راه اندازی اگزوفن مرکزی در خوابگاه بوستان و خرید تعدادی دستگاه تهویه جهت سرویس های بهداشتی خوابگاه های بوستان برادران و طالقانی نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در این راستا می باشد.

گفتنی است راه اندازی سیستم گرمایشی نمازخانه، سالن مطالعه و سالن تلویزیون در خوابگاه شهید الوانی از اقدامات انجام شده در حوزه تجهیز خوابگاه ها می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.