پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

سامانه ثبت‌نام "پویش دانشجویی مقابله با کرونا" راه‌اندازی شد؛

دانشجویان برای حضور داوطلبانه اقدام کنند

پویش

با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، "پویش دانشجویی مبارزه با کرونا" با نام # زندگی_دست_یاریگر_توست راه‌اندازی شد.

به گزارش مفدا، با توجه به فراخوان " پویش دانشجویی مقابله با کرونا"، سامانه ثبت‌نام دانشجویان داوطلب برای مشارکت در این پویش ملی راه‌اندازی شد و از این پس دانشجویان می‌توانند با مراجعه به لینک  http://itmfd.behdasht.gov.ir/page/corona  نسبت به ثبت‌نام در این پویش ملی اقدام کنند.

همچنین در راستای هماهنگی بیشتر بین دانشجویان و نمایندگان ستادهای این پویش در سراسر کشور کانال  مجازی این پویش به نشانی https://t.me/linkpoyesh راه‌اندازی شده است و آخرین اخبار، اطلاعات و برنامه‌ها در اختیار همه دانشجویان و مسئولین دانشگاه‌ها قرار می‌گیرد. 

فراخوان «پویش دانشجویی مقابله با کرونا» با مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم راه‌اندازی شد تا دانشجویان در چهار محور «پیشگیری»، «مقابله»، «تاب آوری» و «مستندسازی» بتوانند در این پویش ملی شرکت کنند.
باتوجه به اعلام آمادگی دانشجویان بسیاری برای مشارکت و کمک رسانی به مردم و درجهت مبارزه با بیماری کرونا،  مقرر شد با مشارکت دو وزارت‌خانه علوم و بهداشت، پویش دانشجویی مقابله با کرونا در دانشگاه‌های سراسر کشور  راه‌اندازی شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.