پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

محسن اروجی عنوان کرد

تشکیل روزانه ستاد مدیریت بحران برای مقابله با شیوع کرونا

گند زادیی معابر و سطوح استان با محوریت دانشگاه علوم پزشکی قم

مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای مقابله با شیوع کرونا گفت: روزانه چندین جلسه ویژه کمیته‌های تخصصی و یک جلسه نشست ستاد مدیریت بحران را برگزار می‌کنیم که در این ستاد با حضور استاندار و دیگر مسئولان ارشد استانی تصمیم‌های مورد نیاز برای رفع مشکلات دنبال می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، محسن اروجی در حاشیه آغاز رزمایش گندزدایی شهر مقدس قم با اشاره به اینکه از تاریخ ۳۰ بهمن‌ماه در حوزه‌های مختلف به ویژه درمانی و بهداشتی اقدامات قابل توجهی در راستای اظهار کرد: برخی از شرکت‌ها که سال گذشته در راستای تولید لوازم بهداشتی فعال بودند امروز نیز به میدان آمده‌اند اما با توجه به تقاضای زیاد همچنان با کمبود روبرو هستیم که رفع این مشکل در دستور کار ستاد تنظیم بازار استان قم است.
وی اضافه کرد: روزانه چندین جلسه ویژه کمیته‌های تخصصی و یک جلسه ستاد مدیریت بحران را داریم که در این ستاد با حضور استاندار و دیگر مسئولان ارشد استانی تصمیم‌های مورد نیاز برای رفع مشکلات دنبال می‌شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم با تاکید بر اینکه بحران کرونا نیز همانند بحران‌های دیگر با مشارکت مردم قابل رفع شدن است، تصریح کرد: امیدواریم با استفاده از همه ظرفیت‌ها خسارت‌های جانی و زمان این بحران را به حداقل برسانیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.