پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه؛

فعالان قرآنی و مدافعان سلامت بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل تجلیل شدند + تصاویر

تجلیل از رابطین

با حضور "دکتر بهروز دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از رابطین و فعالان قرآنی و مدافعان سلامت ( تلاشگران مبارزه با ویروس کرونا) بیمارستان امام خمینی (ره) در سالن جلسات ریاست بیمارستان، تجلیل شد.

به گزارش مفدا اردبیل، تجلیل از رابطین و فعالان قرآنی بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل به عنوان یکی از فعال ترین مراکز درمانی در فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی و مدافعان سلامت (تلاشگران مبارزه با ویروس کرونا)، با حضور "دکتر بهروز دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی و دکتر "اسماعیل فرزانه" رئیس بیمارستان امام برگزار شد.

"دکتر بهروز دادخواه" در ابتدا از زحمات شبانه‌روزی کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل به جهت حضور در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در استان اردبیل،‌ قدردانی کرده و از آمادگی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برای انجام هر گونه کمک به این مجموعه در راستای انجام این وظیفه خطیر، خبر داد.

وی همچنین به برگزاری ایستگاه سلامت با محوریت پیشگیری از کرونا توسط دانشجویان کانون سلامت دانشگاه در سطح شهر اشاره کرده و در این رابطه اعلام کرد که از تمامی امکانات خود برای آگاه سازی مردم و پیشگیری از این گسترش این ویروس استفاده می‌کنیم.

در این دیدار از دکتر "اسماعیل فرزانه" رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل، دکتر "شهیار خسروانی" مدیر بیمارستان، "فیض اله صادقی" مدیر خدمات پرستاری، "فرزاد آریانی" رابط فرهنگی و "یوسف آسیابانی" رابط قرآنی این بیمارستان با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.