پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴

"پویش دانشجویی مبارزه با کرونا" در یزد راه‌اندازی شد/ دانشجویان برای حضور داوطلبانه اقدام کنند

سدک

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد تصریح کرد: سامانه ثبت نام "پویش دانشجویی مبارزه با کرونا" در یزد با همکاری انجمن علمی پزشکی، بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی مستقل و کانون جهادی شهید محمدخانی، دانشگاه حایری میبد، کانون جهادی دانشگاه علوم پزشکی و انجمن علمی روانشناسی دانشگاه یزد راه‌اندازی شد و هم اکنون دانشجویان می‌توانند برای حضور داوطلبانه اقدام کنند.

دکتر روح اله عسکری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی مفدا یزد ضمن بیان مطلب فوق افزود: با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، "پویش دانشجویی مبارزه با کرونا با نام زندگی دست یاریگر توست راه‌اندازی شد. 

وی ادامه داد: سدک به منظور فرهنگ سازی و تاثیر گذاری بیشتر مطالب خود در جامعه اقدام به بومی سازی مطالب خود نموده است.

دکتر عسکری خاطرنشان کرد: با توجه به فراخوان " پویش دانشجویی مقابله با کرونا"، سامانه ثبت‌نام دانشجویان داوطلب برای مشارکت در این پویش ملی راه‌اندازی شد و از این پس دانشجویان می‌توانند با مراجعه به لینک http://itmfd.behdasht.gov.ir/page/corona نسبت به ثبت‌نام در این پویش ملی اقدام کنند.

وی با بیان اینکه ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا (سدک) توسط دانشجویان دانشگاه علوم‌پزشکی شهید صدوقی یزد ایجاد و با همت دانشجویان سایر دانشگاه های یزد گسترش یافت گفت: در سدک بیش از ۱۵۰ دانشجوی یزدی بصورت نیمه وقت و تمام وقت با حداکثر توان به بخش های مختلف درمان کمک نموده و تا ریشه‌کن شدن کامل کرونا دست از تلاش برنخواهند داشت.

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی یزد افزود: دانشجویان در بخش های تولید محتوا، پوستر سازی، کلیپ سازی و فعالیت های میدانی به کارگروه های مختلفی تقسیم شده اند که مشغول آماده سازی اقدامات مبارزه با کرونا هستند.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.