پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳

در دیدار با رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور رقم خورد؛

تشکر صمیمانه رهبر معظم انقلاب از دست اندر کاران پزشکی به خاطر مقابله با کرونا

رهبر

رهبر معطم انقلاب اسلامی، صبح امروز پنج شنبه هشتم اسفند ماه، در دیدار با رئیس فرهنگستان علوم پزشکی صمیمانه از کادر درمان و مجموعه دست اندر کاران پزشکی کشور تشکر کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی ضمن تشکر صمیمانه از وزارت بهداشت و همکاران وزیر، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست اندرکاران پزشکی کشور در مواجهه و مقابله با ویروس کرونا، خاطرنشان کردند: این زحمات بسیار با ارزش، جایگاه جامعه پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می‌برد که برده است و اجر و ثواب الهی را به دنبال خواهد داشت.
متن سخنان حضرت آیت الله خامنه‌ای به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
بنده می خواهم صمیمانه تشکر کنم از پزشکان و پرستاران و مجموعه‌ی دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه‌ی با این بیماری‌ای که اخیراً در کشور به‌وجود آمده.
همچنین تشکر کنم از وزارت بهداشت و درمان و مجموعه‌ی همکاران آقای وزیر بهداشت در این مجموعه به خاطر تلاشهایی که می کنند و زحمتی که می کشند.
من برنامه‌ی امروز را فقط ترتیب دادم برای همین که این تشکر را بکنم در حضور آقای دکتر مرندی رئیس محترم فرهنگستان علوم پزشکی. دوست داشتم که این تشکر قلبی خودم را به همه‌ی برادران و خواهران محترم پزشک و پرستار و کادرهای درمانی عرض بکنم.
 ان‌شاءالله که موفق باشید. کارتان بسیار با ارزش است. هم ارزش جامعه‌ی پزشکی و پرستاری را در جامعه بالا می برد که برده، هم مهمتر از این، ثواب الهی است که خدای متعال قطعاً به شما اجر خواهد داد و ثواب خواهد داد و امیدواریم که ان‌شاءالله این کار برجسته و سنگین خیلی هم طولانی نشود و ان‌شاءالله زودتر کلک این ویروس منحوس گرفته بشود.
ان‌شاءالله. ان‌شاءالله همه‌تان موفق باشید.
والسلام علیکم و رحمةالله و برکاته

خبرنگار:علی حسین نخعی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.