پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از تعطیلی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه خبر داد

اهواز

در راستای حفظ ایمنی و کاهش مکان های تجمعی، کلیه دانشجویان به استثنای دانشجویان اینترن و رزیدنت می بایست تا جمعه،۹ اسفندماه خوابگاه های دانشجویی دانشگاه را تخلیه کنند.

"دکتر علی احسان پور"، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه درمصاحبه با مفدا اهواز با قدردانی از زحمات کادر بهداشت و درمان کشور و استان در مقابله با کرونا ویروس بیان کرد: با توجه به ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه در مقابله با شیوع بیماری و به منظور کاهش تجمع های دانشجویی، با تصمیم کمیته اسکان دانشگاه،کلیه دانشجویان در همه مقاطع تحصیلی به استثنای دانشجویان اینترن و دستیارتخصصی می بایست تا جمعه،۹ اسفند خوابگاه های دانشجویی را تخلیه کنند.

وی گفت: خوابگاه ده واحده بالینی برای دانشجویان اینترن پسر و بلوک ۲ خوابگاه گلستان برای دانشجویان اینترن و رزیدنت  دختر در نظر گرفته شده است.

احسان پور افزود: پذیرش مهمان در کلیه خوابگاه ها ممنوع است، هیچ دانشجویی نباید با روپوش وارد خوابگاه شود، با برنامه ریزی صورت گرفته ماشین لباسشویی های ویژه شستشوی روپوش اینترن ها و رزیدنت ها قبل از ورود به خوابگاه در نظر گرفته شده و روپوش ها توسط نیروهای خدمات خوابگاه شست و شو خواهند شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در خصوص تمیهدات لازم برای امور رفاهی و معیشتی اینترن بیان کرد: سرویس های ایاب و ذهاب بصورت جداگانه جهت رفت و آمد دانشجویان در بیمارستان های آموزشی در نظر گرفته شده است.همچنین طبخ و توزیع غذا برای این دانشجویان با کیفیت مطلوب تداوم خواهد داشت و ضروری است دانشجویان جهت رزرو اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.