پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰

کانون دانشجویی سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار  برگزار می کند :

مسابقه مجازی با عنوان پیشگیری از ویروس کرونا

کرونا ویروس / مسابقه سبزوار

به همت کانون دانشجویی سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مسابقه مجازی با عنوان پیشگیری از ویروس کرونا  ویژه دانشجویان برگزار می شود.

مفدا سبزوار؛ کانون دانشجویی سلامت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار مسابقه مجازی با عنوان پیشگیری از ویروس کرونا  ویژه دانشجویان برگزار می کند .

نجمه هاشمی دبیر کانون سلامت دانشگاه با اشاره به برگزاری مسابقه پیشگیری از ویروس کرونا ویژه دانشجویان در فضای مجازی اظهار داشت : با توجه به شیوع بیماری واگیر دار کرونا ویروس و با توجه به رسالت این کانون در خصوص آگاهی بخشی در حوزه سلامت این مسابقه توسط کانون دانشجویی سلامت برگزار می گردد .

 وی افزود : شرکت کنندگان در این مسابقه می توانند در 6 بخش که شامل طراحی پمفلت/ پوستر /اینفوگرافی/موشن گرافی/پادکست/ تیزر و کلیپ های آموزشی شرکت نمایند.

هاشمی عنوان نمود:طراحی لوگو(آرم) دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و کانون سلامت در اثر ، شرکت در چندین بخش مسابقه  ، تکراری  نبودن وذکر نام و نام خانوادگی ، رشته تحصیلی و شماره تماس به همراه اثر از جمله شرایط مسابقه  است .

دبیر کانون سلامت خاطر نشان کرد : کلیه شرکت کنندگان می توانند در چندین بخش شرکت کرده و آثار خود را حداکثر تا تاریخ 15 اسفند ماه سال جاری به آیدی کانون سلامت  salamat_medsab@ در تلگرام ارسال نمایند .

وی در پایان با آرزوی سلامتی و تندرستی برای همگان اظهار داشت : برای برگزیدگان هر بخش هدایای نفیسی بعد از داوری آثار اهداء می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.