چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳

در پی انتشار کرونا ویروس؛

پیام معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به دانشجویان در خصوص ادامه فعالیت های آموزشی این دانشگاه

۷۷

دکتر خزایی، معاون محترم آموزش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پیامی در خصوص مصوبات و پیگیری های این معاونت به منظور حفاظت شخصی دانشجویان ،کاروزها و دستیاران پیامی را صادر کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، دکتر خزایی، معاون محترم آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پیامی در خصوص مصوبات و پیگیری های این معاونت به منظور حفاظت شخصی دانشجویان ،کاروزها و دستیاران پیامی را صادر کردند.

پیام ایشان به شرح زیر است:

با سلام و احترام

با توجه به بروز مشکلات در برنامه ریزی آموزشی و نیز مشکلات پیش آمده در حفاظت شخصی دانشجویان، کاروزها و دستیاران و با پیشنهاد و پیگیری اینجانب، جلسه ستاد دانشگاهی پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا با موضوع مسائل آموزشی دانشگاه و حفاظت از سلامت دانشجویان،کارورزان و دستیاران و با حضور هیات رییسه دانشگاه و روسای دانشکده ها برگزار و موارد زیر به تصویب رسید:

1. مقرر گردید کلیه فعالیت های آموزشی تا سطح کارآموزی به صورت مجازی برگزار شود و در صورت عدم امکان برگزاری مجازی با ادامه ترم تحصیلی جبران شود .

2. در خصوص کارورزان توصیه می شود با نظر مدیران محترم گروه های آموزشی کلیه فعالیت های آموزشی متوقف و در موارد ضروری به جهت اهمیت درمانی کمترین تعداد کارورزان با حفاظت شخصی و تجهیزات کامل شرکت نمایند .

تبصره: بدیهی است با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن اوضاع، امکان فراخوان حداکثری کارورزان در صورت نیاز وجود داشته باشد.

3. معاونت محترم غذا و دارو مکلف شد تجهیزات حفاظت شخصی جهت دانشجویان، اینترن ها و دستیاران را بر اساس پروتکل شماره2  دانشکده پزشکی تامین و در اختیار بیمارستان های آموزشی قرار دهد.

4. مسئولیت توزیع مناسب تجهیزات حفاظت شخصی مستقیما بر عهده ریاست محترم بیمارستان ها و مراکز آموزشی درمانی می باشد.

5. مسئولیت نظارت بر حسن انجام توزیع مناسب تجهیزات حفاظت شخصی بر عهده ریاست محترم دانشکده پزشکی می باشد.

"دکتر حبیب الله خزایی"

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.