چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸

در خصوص اقدامات آموزشی جهت عموم مردم

جلسه مشترک نمایندگان تشکلهای دانشجویی،کانونها و دبیران مفدا با معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد

جلسه کرونا

جلسه نمایندگان تشکلهای دانشجویی و دبیران مفدا با دکتر عمارلو معاون فرهنگی دانشگاه سه شنبه 6 اسفند در دفتر معاونت در خصوص نحوه انجام اقدامات آموزشی در حوزه عموم مردم برگزار شد.

به گزارش مفدا زنجان ، در این جلسه دکتر عمارلو ضمن اشاره به راههای شیوع ویروس از جمله تماس و ترشحات دهانی، رعایت بهداشت فردی را مهمترین عامل در برابر عدم ابتلا به این بیماری دانست.سپس عمارلو توضیجاتی درباره اقدامات انجام شده در طی روزهای اخیر ارائه نمود و با اشاره به  هسته اموزشی پیشگیری از کرونا با تعداد عضو 6 هزار نفر این گروه تلگرامی را بیس خوبی برای انجام اقدامان آتی دانست و به تقویت آن تاکید کرد.

در ادامه نمایندگان تشکلهای دانشجویی به طرح نظر و ایده خود پرداخته و به انجام اقدامات یکپارچه و دور از موازی کاری تاکید نمودند.

از جمله مصوبات جلسه تشکیل هسته های زیر بود:

 ۱.هسته علمی کرونا  برای جمع بندی آخرین گایدلاین ها در خصوص پیشگیری تشخیص و درمان کرونا،

۲. هسته سلامت روان برای تهیه و تدوین و ارائه مطالب علمی و درعین حال جذب داوطلبین مشاور روان برای گروههای مواجهه با بیماری یا حتی شهروندان عادی

۳. هسته اقدامات داوطلبانه  یا هسته جهادی برای جذب نیروهای مورد نیاز صرفا در صورت اعلام نیاز تیم مدیریت بحران دانشگاه در رسته های مختلف

۴.ادامه کار و تقویت هسته آموزشی که تاکنون به صورت مجازی و صرفا برای دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی و غیر علوم پزشکی فعالیت داشت و فعلا بیش از ۶۰۰۰ عضو دارد تصمیم گرفته شد مطالب آموزشی مورد تأیید وزارتخانه بتواند در اختیار عموم مردم هم قرار گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.