چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

اعلام آمادگی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای آموزش پیشگیری به مردم در برابر کرونا

نامه بسیج

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نامه‌ای به رئیس این دانشگاه، آمادگی این تشکل دانشجویی را برای آموزش پیشگیری به مردم در برابر کرونا و همچنین انجام اقدامات درمانی در این زمینه اعلام کرد.

به گزارش مفدا اصفهان در این نامه آمده است:

مدتی است که کشور عزیزمان ایران، درگیر شیوع ویروس کرونا است و این امر موجب اضطراب فراوانی برای مردم عزیز به خصوص شهروندان استان اصفهان شده است.
 
بسیج دانشجویی طبق رسالت خود- اقدام در جهت رفع نیازهای انقلاب و کشور در هر زمان و از هر نوع- وظیفه خود می‌داند در برهه کنونی، برای جلوگیری از انتشار ویروس و همچنین برگرداندن آرامش به محیط جامعه، از هیچ اقدامی دریغ نورزد، چراکه یک روز وظیفه بسیج دانشجویی برگزاری راهیان نور و امروز برطرف کردن معضل فعلی (شیوع ویروس کرونا) است؛ لذا بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه با دانشگاه در تمام زمینه‌ها از جمله آموزش همگانی در جهت پیشگیری و مقابله با این ویروس، تهیه و انتشار بروشورهای آموزشی در استان از جمله مناطق محروم، ارائه خدمات بهداشتی-درمانی و توزیع تجهیزات بهداشتی اعلام می‌دارد.

همچنین ضروری است تجهیزات و لوازم حفاظتی در حد نیاز، در اختیار دانشجویان بالینی دانشگاه قرار گیرد، چراکه تلاش در جهت حفظ سلامت هرچه بیشتر ایشان، جزو وظایف اصلی معاونت آموزشی دانشگاه محسوب می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.