یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور معرفی شد

2

سردار محمد کرمی با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استاندار سیستان و بلوچستان، فرماندهان نظامی و انتظامی،علما و سران طوایف امروز/یکشنبه/به عنوان فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق معرفی و از خدمات سردار سرتیپ محمد مارانی فرمانده سابق این قرارگاه قدردانی شد.

به گزارش مفدا ایرانشهر، به نقل از ایرنا زاهدان، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در این مراسم که در حسینیه عاشقان ثارالله زاهدان برگزار شد اظهار داشت: باید دشمنان جمهوری اسلامی ایران را به درستی شناخت و به دنبال خنثی کردن توطئه‌های آنان بود.

سردار محمد پاکپور بیان کرد: مردم سیستان و بلوچستان افرادی شجاع و فداکار هستند که مرزداری این افراد از مرزهای جنوب شرق کشور در طول تاریخ به همراه برکت خون شهدا هیچگاه باعث خدشه وارد شدن به امنیت کشور نشده است.

وی گفت: امنیت سیستان و بلوچستان نیاز به قویترین فرمانده را داشت فرمانده‌ای که برای این منطقه انتخاب شد سردار شوشتری بود که اقدامات موثری در راستای امنیت این نقطه از ایران اسلامی انجام داد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اظهار داشت: سردار مارانی در ابتدای اقداماتی که از زمان شهید شوشتری و سردار منصوری انجام شد حضور داشت و با شیوه مدیریتی آنان آشنا بود.

وی ادامه داد: سردار مارانی تلاش‌های بسیاری برای مردم این منطقه داشتند تلاش‌هایی که زبانزد خاص و عام بود.

سردار پاکپور بیان کرد: با توجه به اهمیت امنیت جمهوری اسلامی ایران در سال ۸۸ رهبر معظم انقلاب فرمان امنیت جنوب شرق کشور را دادند و مانند سایر نقاط کشور این منطقه به نیروی زمینی سپاه واگذار شده است.

سردار محمد مارانی از سال ۹۳ تا کنون فرماندهی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور را بر عهده داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.