یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸

رویداد هکتون "نانوهک" با موضوع نانوفناوری سلامت و شیلات نوین در دانشگاه ایران برگزار شد

رویداد نانوهک

اسفندماه امسال، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران میزبان رویداد هکتون “نانوهک” با موضوع نانوفناوری سلامت و شیلات نوین بود.

مفداایران- اسفندماه امسال، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران میزبان رویداد هکتون “نانوهک” با موضوع نانوفناوری سلامت و شیلات نوین بود.

این رویداد ، با همکاری مشترک بین شتابدهنده دیجیتال سلامت هلثینو ، دبیرخانه استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی ایران با موسسه تحقیقات علوم شیلات کشور ، منطقه آزاد چابهار و دانشگاه تربیت مدرس در روزهای ۳۰ بهمن الی ۳ اسفند در مرکز همایش‌های بین المللی رازی برگزار شد.

بیش از ۴۰ نفر شرکت کننده تایید صلاحیت شده توسط بخش علمی رویداد، که دانشجو یا کارشناس در حیطه‌های علوم پزشکی، علوم شیلات و نانوفناوری بودند در این ماراتون ، به انتخاب خود در ده تیم قرارگرفتند و به رقابت پرداختند.

در طی این رویداد کارگاه های آموزشی متعددی برای شرکت‌کنندگان برگزار شد . این کارگاه‌ها شامل مدیریت تیم ، از ایده تا بازار، فناوری نانو و نیز بازاریابی دیجیتال توسط مهندس کفایی‌مهر و مهندس یعقوبی از کارشناسان مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی ایران.

همچنین در همگام کارگروهی تیم ها ، مشاوران و کارشناسان کارآفرینی سلامت ، به ارائه آموزش جداگانه به هر تیم پرداختند.

در انتهای این رویداد ۴ روزه داوران ، ۴ طرح را به داوری نهایی این رویداد در چابهار فرستادند و ۲ طرح هم به صورت مشروط به پیشرفت لازم و حداقل تا فینال رویداد در چابهار به مرحله داوری نهایی رفتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.