یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

دانشجویان نمونه وزارت بهداشت در بیست و هشتمین «جشنواره دانشجویان نمونه کشور» شناخته شدند

دانشجوی نمونه تبریز

بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشوری روز سوم اسفندماه باحضور وزرای بهداشت و علوم، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف سرپرست اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت و دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

به گزارش مفدا، بیست و هشتمین دوره از جشنواره دانشجویان نمونه کشور، شنبه سوم اسفندماه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزرای بهداشت و علوم در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این مراسم از ۳۰ دانشجوی نمونه کشوری که ۱۰ نفر آنها از بین دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور هستند، تقدیر و تجلیل شد.

در بین ۱۰ برگزیده وزارت بهداشت، دو نفر از خانم‌ها و هشت نفر از انتخاب شده بودند که این تعداد از میان ۳۷۵ برگزیده در مرحله اول و ۴۳ نفر منتخب در مرحله دوم برگزیده نهایی شدند.

اسامی دانشجویان نمونه وزارت بهداشت به شرح  زیر است:

مقطع دکتری تخصصی:
محمد پور ابراهیمی دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی رشته پرستاری
سکینه گرایلو دانشگاه علوم پزشکی یزد رشته آموزش بهداشت و ارتقای سلامت
مجید اسدی سامانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد رشته ایمنی شناسی پزشکی

مقطع دستیاری:
میلاد غنی زاده دانشگاه علوم پزشکی تبریز رشته جراحی دهان و فک و صورت


مقطع دکتری حرفه‌ای:
مهدی هادیان برسیانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان رشته پزشکی
مهدی عیسی زاده دانشگاه علوم پزشکی ارتش رشته پزشکی

مقطع کارشناسی ارشد:

ویدا سادات انوشه دانشگاه علوم پزشکی یزد رشته ارگونومی
محمد سعید غلامی دانشگاه علوم پزشکی ایران رشته هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون

مقطع کارشناسی:
ذوالفقار سباتی دانشگاه علوم پزشکی آبادان رشته علوم آزمایشگاهی
سجاد بهاری نیا دانشگاه علوم پزشکی یزد رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی
 

اسامی برگزیدگان وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی عبارتند از:

 عادل اعظمی از دانشگاه علم و صنعت در رشته مهندسی، متین تقی زاده از دانشگاه شهید باهنر کرمان در رشته علوم  و فناوری نانو و نانوشیمی،  عطا خرمی از دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی برق، میثم بلباسی از دانشگاه تهران در رشته مدرسی معارف اسلامی، مرتضی نظری هریس از دانشگاه تبریز در رشته مهندسی برق- قدرت، مسلم شیروانی ناغانی از دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین در رشته آینده پژوهی، زهرا کلباسی اشتری از دانشگاه اصفهان در رشته الهیات علوم قرآن و حدیث، مهدی تاج پور از دانشگاه تهران در رشته کارآفرینی، حسین میهمی از دانشگاه شیراز در رشته آموزش زبان انگلیسی ۹ برگزیده مقطع دکتری بیست و هشتمین دوره جشنواره دانشجویان نمونه کشوری هستند.

همچنین زهرا حسینی از دانشگاه رازی کرمانشاه در رشته مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی، وحید مایلی از دانشگاه تبریز در رشته مهندسی عمران و شیما توکلی دهقی از دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته مجموعه مهندسی مواد و متالورژی  سه دانشجوی برگزیده دوره کارشناسی ارشد این جشنواره هستند.

طبق اعلام سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، احسان طالبی از دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید رجایی در رشته علوم تربیتی نیز برگزیده دوره کارشناسی جشنواره دانشجویی نمونه سال ۹۹ اعلام شد.

در بیست و هشتمین جشنواره دانشجویان نمونه کشور برای اولین بار دانشگاه آزاد اسلامی نیز دانشجویان خود را به این جشنواره معرفی کرد و در این بین حسین عندلیب از دانشگاه آزاد واحد نجف آباد در رشته الهیات و معارف اسلامی،‌ ابوالفضل کربلایی حسینی غیاث وند از واحد قزوین دانشگاه آزاد در رشته معماری، محمد حسین رشیدی مهرآبادی از واحد علوم و تحقیقات تهران در رشته مهندسی عمران، نرگس آزاد بار از واحد دانشگاه آزاد تهران غرب در رشته مهندسی عمران گرایش سازه، مهناز پیروی از واحد تبریز دانشگاه آزاد در رشته معماری، نگین ناصح از واحد علوم و تحقیقات در رشته محیط زیست و علی کاظمی تبریزی از واحد علوم تحقیقات این دانشگاه در رشته علوم و صنایع چوپ و کاغذ در مقطع دکتری تخصصی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.