یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

فنی‌ترین بازیکن مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت:

تیم سمنان برای قهرمانی در این مسابقات با برنامه‌ریزی و تلاش به هدف خود رسید

فنی ترین بازیکن

فنی‌ترین بازیکن هفتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت از تیم سمنان گفت: برای قهرمانی در این مسابقات خیلی تلاش کردیم و مزد زحمات خود را گرفتیم

علیرضا طالع زاده دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سمنان و فنی‌ترین بازیکن این مسابقات  که به همراه تیمش به مقام قهرمانی رسیده است، اظهار کرد: در پنج بازی حذفی با پیروزی مقابل حریفان  موفق به قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها شدیم.
وی با اعلام اینکه سال گذشته هم در این رقابت‌ها حضور داشتیم، تصریح کرد: در فینال به دانشگاه بقیه الله باختیم و امسال با تلاش دوستان برابر تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم.
فنی‌ترین بازیکن فوتسال این دوره از مسابقات با اشاره به افزایش سطح کیفی این دوره از رقابت‌ها، بیان کرد: چهار تیمی که سال گذشته در جمع تیم‌های برتر حضور داشتند امسال نتوانستند از مرحله مقدماتی صعود کنند و این نشان می‌دهد که کیفیت بازی‌ها بسیار به نسبت بالاتر از سال گذشته است.
وی با اعلام اینکه سال گذشته هم بسیار خوب ظاهر شدیم، گفت: تیم بقیه الله به دلیل استفاده از تجربه بازیکنانانش برابر ما به برتری رسید که امسال ما این نقیصه را جبران کردیم و موفق به برتری برای تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران شدیم.
طالع زاده با اعلام اینکه بعد از نایب قهرمانی سال گذشته، تمرینات تیم ما آغاز شده بود،افزود: همه تلاش ما در سال جاری برای قهرمانی در این دوره از رقابت‌ها بود که با تلاش بچه‌ها به ثمر نشسته است.
وی با تقدیر از اقدامات انجام شده در مازندران برای برگزاری مناسب بازی‌ها،گفت: دست اندارکان در افزایش کیفیت غذا و در برخی خدمات دهی‌ها می‌توانستند مناسب‌تر عمل کنند.
فنی‌ترین بازیکن فوتسال این دوره از مسابقات با اعلام اینکه ورزش تعللی در برنامه درسی بنده ایجاد نکرده است، گفت: انرژی که از ورزش می‌گیرم قطع به یقین در کیفیت مسائل درسی به دلیل انرژی بالای که دریافت می‌کنند تاثیر مثبت دارد.
وی با اعلام اینکه بعد از اتمام این دوره از رقابت‌ها تا ۶ ماه پر انرژی هستیم، گفت: به همین دلیل اصرار داریم که، این رقابت‌ها در سال‌های آینده هم تداوم داشته باشد.
فنی‌ترین بازیکن فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی با تقدیر از خدمات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی سمنان، گفت: طاهریان، باغبان و جوادیان به صورت دائم در کنار ما بودند و زحمات زیادی برای تیم کشیدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.