یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱

داور دیدار نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت:

مشارکت ۶۱ تیم و برگزاری ۱۲۰ مسابقه در این رقابتها بی‌سابقه بود

داور

داور دیدار نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با اشاره به اینکه مشارکت 61 تیم در این دوره از رقابتها بی‌سابقه بوده است، گفت برگزاری 120 دیدار در این دوره از مسابقات کار آسانی نبود.

علی مرادیان در گفت وگو با خبرنگار مفدا در ارتباط با عملکرد تیم داوری و اقدامات انجام شده در این رقابت‌ها، اظهار کرد: در این دوره از رقابت‌ها حدود ۲۰ بار وسط میدان بودم.
وی در ارتباط با علت انتخابش به عنوان داور روز فینال، خاطر نشان کرد: همه همکاران بنده عملکرد بسیار مناسب داشتند و درنهایت تصمیم بر این گرفته شد که داور روز فینال باشم.
داور فینال مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کشور در مازندران خاطر نشان کرد: سطح کیفی مسابقات بسیار بالا بوده و به لحاظ فنی عملکرد بازیکنان بسیار مناسب بوده است.
وی با اعلام اینکه چالش چندانی داوران این مسابقه نداشتند، گفت: امسال پنجمین سال است که در این دوره از رقابت ها سوت می‌زنم، حضور ۶۱ تیم و برگزاری ۱۲۰ مسابقه بی سابقه بوده است.
مرادیان با اعلام این که بازی‌ها در حد دانشجویی است، افزود: کیفیت این دوره از رقابت ها بی‌شباهت در حد و اندازه های لیگ دو کشور است و  این گام رو به جلو است.
وی با اشاره به اخلاق مداری بازیکنان فوتسال دانشجویان دانشگاه های کشور،بیان کرد: درک و شعور بازیکنان قابل ستودنی بود و بنده به دلیل سابقه همکاری از ظرفیت و قانون پذیری دانشجویان اطلاع داشتم به این مسابقات اعزام می‌شوم.