پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳

در سفر نماینده وزیر بهداشت به استان قم صورت گرفت؛

بررسی تجهیزات لازم و آمادگی پرسنل در رابطه با بیماری کرونا ویروس

thum-f1a4a1daf4a79be55f0c-index_304948.jpg

دکتر حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت به عنوان نماینده وزیر بهداشت در سفری یک روزه جهت بررسی وضعیت آمادگی دانشگاه علوم پزشکی قم در رابطه با بیماری کرونا ویروس عازم این استان شد.

به گزارش مفدا، دکتر قدیر، رییس دانشگاه علوم پزشکی قم در ابتدای جلسه هیات رئیسه این دانشگاه با حضور نماینده وزیر بهداشت، از خدمات صادقانه پرستاران و پزشکان با وجود مطالبات معوقه،  تشکر و قدردانی کرد.

دکتر حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت نیز  در جلسه هیات رئیسه دانشگاه و کمیته بحران به بررسی میزان تجهیزات پزشکی و لوازم حفاظت فردی دانشگاه پرداخت و جهت پیگیری موارد لازم جهت پاسخگویی بهتر در رابطه با بیماری کرونا ویروس قول مساعد داد.

دکتر حضرتی در ادامه توصیه های لازم برای تریاژ بیماران حاد تنفسی، پذیرش، بستری و ترخیص آنان ارائه داد.

دکتر حضرتی سپس از بیمارستان کامکار عرب نیا و بیمارستان فرقانی که فوکال پوینت بیماران حاد تنفسی استان قم است بازدید و با پزشکان و پرستاران و بیماران گفت و گو و از نحوه خدمت رسانی به بیماران بستری اطلاع حاصل کرد.

 دکتر حضرتی در جلسه ای دیگر با حضور  معاون درمان دانشگاه، مدیر پرستاری، رئیس دانشکده پرستاری، معاون اورژانس ١١٥ ، مدیران خدمات پرستاری بیمارستانهای استان قم، هیات مدیره نظام پرستاری قم و کارشناسان کنترل عفونت ضمن تشکر از خدمات ارزنده ای که در این چند روز به بیماران توسط کادر درمان ارائه شده، توصیه های لازم را به مسئولین و روسای پرستاری استان متذکر شد.

منبع: وبدا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.