پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷

افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی البرز

افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی البرز

گروه جهادی منتظران صالح وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه در لیست برترین های استان البرز قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وخبری مفدا البرز،گروه جهادی منتظران صالح وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز در لیست برترین های استان البرز قرار گرفت.

 روز پنجشنبه مورخ یکم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ همایش شکوه هجرت جهادگران استان البرز در کانون موسی سبحانی شهر کرج با حضور ۶۰۰ نفر از جهادگران برگزار گردید.

این مراسم با پخش چند کلیپ از فعالیت های جهادی استان البرز همراه بود.

ابتدای مراسم سردار دکتر مولایی فرمانده محترم سپاه امام حسن مجتبی استان البرز با اشاره به نقش مفید جهادگران در حماسه های بزرگ کشور و نقس بسزای آنها در سازندگی از مسئله عدم توجه به متخصصین در کشور سخن گفت و خاطر نشان کرد: خوشبختانه تیم های جهادی با پتانسیل های خود از حضور متخصصین کمال استفاده را در جهت شکوفایی کشور می کنند.

در ادامه سرهنگ دکتر زهرایی معاونت محترم سازندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این همایش از حضور افتخار آفرین جهادگران البرزی در صحنه محرومیت زدایی نام بردند.

در این مراسم نماینده برخی از گروه های جهادی با ابراز مشکلات جهادگران از مسئولین محترم خواستار حل مشکلات مخصوصا مشکلات مالی شدند.

جهادگر بسیجی بوئینی مسئول حرکت های جهادی استان البرز و دبیر این همایش در حاشیه مراسم عنوان کرد: استان البرز دارای ۴۰۰ تیم جهادی می باشد که در این مراسم به رسم یاد بود از گروه های جهادی برتر تقدیر و تشکر به عمل می آید.

گروه جهادی منتظران صالح وابسته به معاونت سازندگی و درمان بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی البرز در این همایش مورد تقدیر قرار گرفت وحسین صفری معاون سازندگی و درمان بسیج دانشجویی دانشگاه به نمایندگی از تمامی جهادگران عزیز دانشگاه علوم پزشکی البرز لوح و تندیس را دریافت نمود.

صفری نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه البرزدر سخنان خود از حمایت یکایک دانشجویان جهادگر، ستاد فعالیت های جهادی دانشگاه، دفتر نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی استان و بسیج جامعه پزشکی بخاطر حمایت های بی دریغشان تشکر کرد.

لازم به ذکر است در حاشیه این مراسم نمایشگاه تولیدات اقتصاد مقاومتی تیم های جهادی برپا شده که تا سه روز آتی برقرار می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.