پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸

نشست دوره ای صمیمی جانشین معاون فرهنگی و امور دانشجویی با رابطین فرهنگی

جلسه رابطین

نشست صمیمی دکتر مصطفی محمدی جانشین معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه روز سه شنبه 29 بهمن از ساعت 17 لغایت 19 با رابطین فرهنگی در محل باشگاه علمی فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

دکتر مصطفی محمدی ضمن بیان دستاوردهای این معاونت در حوزه فرهنگی در سال 98 گفت با تغییر رویکرد این معاونت از فرد محوری به کار تیمی، گروهی و شبکه ای و محوریت قرار دادن دانشجویان رشد چشمگیر کمی و کیفی در فعالیت های فرهنگی داشته ایم.

خوشبختانه در حال حاضر کارشناسان مدیریت تعالی فرهنگی بر اساس تقسیم کار صورت گرفته کاملا آگاه و آشنا به مسائل و موضوعات حوزه خودشان هستند و می توانند خوب امور حوزه خودشان را مدیریت کنند .امسال علی رغم محدودیت منابع،با هزینه کمتر برنامه های بیشتر و کیفی تر و پر مخاطبی را اجرا کرده ایم.

راه اندازی باشگاه علمی فرهنگی دانشگاه یک دستاورد بزرگ است که با حمایت ویژه ریاست محترم دانشگاه عملیاتی شد و با تداوم این حمایت ها برای اجرای برنامه های فاخر محدودیتی قائل نیستیم و قطعا شاهد تحول بیشتر در این حوزه خواهیم بود.الان تراز معاونت فرهنگی و دانشجویی از دانشجویی به کل دانشگاه تغییر پیدا کرده است.

مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه گفت ما به دانشجویان اعتماد کردیم و این مسیر روشن را همچنان ادامه خواهیم داد.معتقد هستیم کار با محوریت دانشجویی با کیفیت، متنوع، خلاقانه، پر مخاطب و کم هزینه تر تمام می شود، از طرفی فراهم کردن فرصت کسب تجربه برای دانشجویان و توانمند سازی آنها و آماده کردن برای مدیریت فردای حوزه سلامت را وظیفه خود می دانیم.سیاست دانشگاه استفاده از ظرفیت دانشجویان در همه سطوح و حوزه های دانشگاه است.

در ادامه در خصوص تقویت مفدا و مفدامین به عنوات تنها سایت و کانال اطلاع رسانی رسمی دانشجویی دانشگاه، تهیه آیین نامه و شرح وظایف رابطین فرهنگی از قبیل مشارکت فعال در ایده پردازی،برنامه ریزی، تصمیم سازی،تصمیم گیری،اطلاع رسانی و اجرای برنامه های فرهنگی،ایفای نقش به عنوان رابط فرهنگی خوابگاه،دانشکده و بیمارستان،فعالیت های مطالعاتی و تحقیقاتی، تشکیل تیم برنامه ریزی و اجرایی برای فعالیت در شبکه های مجازی و اجتماعی، برنامه فرهنگی دانشجویان بین الملل ،ساماندهی کانال ها و ... بحث و تبادل نظر صورت گرفت و مقرر گردید دو جلسه به صورت هفتگی در خصوص این موضوعات تشکیل شود و نقشه راه رابطین فرهنگی برای فعالیت مشخص گردد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.