پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه؛

کلاس توجیهی "برگزاری استارت‌آپ" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

کلاس توجیهی استارت آپ

بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه، کلاس توجیهی به منظور آمادگی برای "برگزاری استارت‌آپ" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، در راستای تفاهم بین معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با پارک علم و فناوری استان و مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه، مبنی بر برگزاری دوره‌های آموزشی و مسابقات استارتاپ با موضوع سلامت، جلسه توجیهی با حضور عوامل اجرایی، سفیران فرهنگی و برخی فعالان انجمنهای علمی برگزار شد. 

در این جلسه "نقی دشتی" مدیر فرهنگی دانشگاه به تبیین اهمیت و ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی و توانمند شدن دانشجویان در حوزه استارتاپ و کارآفرینی اشاره و خواستار اطلاع رسانی کامل (ماهیت دوره مزبور و مزایا و اثرات مثبت این دوره برای دانشجویان) شد.

وی گفت: هدف ما از برگزاری این کلاس آموزشی، توضیح چگونگی شکل گیری و پردازش استارت‌آپ به دانشجویان است؛ برگزاری یک استارت‌آپ، رویداد بزرگی تلقی می‌شود و ضرورت دارد که دانشجویان با این پروسه آشنا شوند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد به منظور تیم سازی، اطلاع رسانی و آشنایی دانشجویان با استارت‌آپ، در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل پیش‌بینی شده است.

در ادامه ، دکتر واثق از طرف پارک علم و فناوری استان دوره‌های تخصصی پیش بینی شده برای این رویداد استارتاپی شامل دوره‌های پیش شتاب‌دهی، شتاب‌دهی ، مشاوره فنی و حقوقی را توضیح داده و مزیای مختلف حضور در این کارگاه ها را برای اطلاع رسانی به دانشجویان معرفی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.