پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

با حضور معاون اول رئیس جمهور؛

جشنواره دانشجویان نمونه سوم اسفندماه برگزار می‌شود

دانشجوی نمونه

از میلاد غنی زاده، رزیدنت سال ۵ جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دانشجوی برگزیده در جشنواره دانشجویان نمونه کشوری تقدیر خواهد شد.

به گزارش مفدا تبریز، در این جشنواره، از ۳۰ دانشجو نمونه معرفی شده وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، وزارت علوم تحقیقات و فناوری، و همچنین از دانشجویان منتخب علمی که توسط دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شده اند تقدیر می‌شود.

دکتر محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه دکتر مهدی نظری، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و همچنین کارشناس مسئول دبیرخانه دانشجوی نمونه دانشگاه به صورت رسمی به این مراسم دعوت شده اند.

در این دوره تسهیلاتی در آئین‌نامه دانشجویان نمونه برای منتخبین جشنواره پیش‌بینی شده است که می‌توان به امتیاز لحاظ شده برای مصاحبه جذب اعضای هیات علمی اشاره کرد. این برگزیدگان در مقاطع پایین‌تر می‌توانند بدون آزمون به مقاطع بالاتر راه یابند.

همچنین جوایز نقدی برای این دانشجویان در نظر گرفته شده است که در جلسه شورای عالی سیاستگذاری برای مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری جایزه تعیین شده که به زودی مشخص می‌شود.

با اجرایی شدن آیین‌نامه جدید جشنواره دانشجوی نمونه که با تاکید بر برخی شاخص‌ها همراه بوده است باعث شده تعداد منتخبین کاهش یابد. برای نخستین‌بار بخش امتیازات فناورانه و جهت‌گیری به سمت دانشجویان کارآفرین مطابق با آیین نامه جدید در جشنواره لحاظ می‌شود.

گفتنی است میلاد غنی زاده، رزیدنت سال ۵ جراحی فک و صورت دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان دانشجوی برگزیده در جشنواره دانشجویان نمونه حضور دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.