چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

دانشجویان علوم پزشکی استعداد زیادی در رشته ورزشی فوتسال دارند

سبزوار

مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اشاره به سطح فنی بالای این دوره از مسابقات گفت: دانشجویان علوم پزشکی، استعدادهای زیادی در رشته ورزشی فوتسال دارند و سطح فنی بالای مسابقات، نشان از رشد دانشگاه‌های علوم پزشکی در این رشته است.

رضا حارث آبادی در گفت وگو با خبرنگار مفدا با اعلام اینکه سطح کیفی مسابقات بسیار بالا است، گفت: استعدادهای فوتسالی بسیار مناسبی در بین دانشجویان وجود دارد.
مربی تیم فوتسال سبزوار خاطر نشان کرد: تلاش‌های زیادی برای برگزاری این دوره از رقابت‌ها کشیده شده و بر اساس آنالیزی که انجام داده‌ام همه تیم‌ها با آمادگی و قدرت بسیار بالا در این رقابت‌ها حضور پیدا کردند.
وی اضافه کرد: تیم ما با تمرین و تلاش زیادی خودمان را به تا اینجا کار رساندیم، حدود ۵ ماه با بچه‌ها تمرین کردیم، بازیکن لیگ برتری نداریم اما بچه‌ها با تمام وجود کار می‌کنند.
حارث آبادی که سابقه مربی‌گری در حوزه بین المللی دارد، افزود:در  بحث فرهنگی هم تلاش زیادی روی تیم انجام شده. در کنار این مباحث به برتری در مسابقات هم فکر کردیم، در این رقابت‌ها نکات زیادی از دوستان یادگرفته‌ام.
مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با اعلام اینکه با توجه به استقبال بسیار مناسبی که از این دوره از رقابت‌ها می‌شود، گفت: به نظر بنده این ظرفیت وجود دارد که توجه بیشتری به این مسابقات شود.
مربی تیم فوتسال دانشجویان سبزوار با اعلام رضایت از میزبانی این دوره از رقابت‌ها، بیان کرد: شاهد تلاش بسیار مناسب میزبان و متولیان و برگزار کنندگان این رقابت‌ها هستیم.
وی با اعلام اینکه برنامه‌ریزی‌ها بسیار مناسب انجام شده است، گفت: فعالیت ۶۱ تیم در این دوره از رقابت‌ها بدون هیچ چالش و مشکلی در نوع خودش بی نظیر است و مشخص است که متولیان امر تلاش‌های مناسبی در این زمینه داشته اند.
حارث آبادی یادآور شد: انتظار است در بحث اورژانس و پزشکی نظارت‌ها تقویت شود، بازیکن فوتسال ما در این دوره از رقابت‌ها مصدوم شد برای بستن آتل در بیمارستان دچار رنج و زحمت زیادی شدیم، انتظار است که در این بخش‌ها مدیران توجه ویژه داشته باشند.
وی ادامه داد: دانشجو ما وقتی در مسابقه زخمی شده با هزینه شخصی خودش نسبت به درمان اقدام کرده است که این موضوع زیبنده این مسابقات نیست.