پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷

جلسه اعضای شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد + تصاویر

دیدار شورای صنفی با رئیس دانشگاه

جلسه مشترک اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با "دکتر اخوان اکبری" رئیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، صبح امروز جلسه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با "دکتر اخوان اکبری" رئیس دانشگاه با حضور "دکتر دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر امور دانشجویی، رئیس اداره خوابگاه‌ها، رئیس اداره رفاهی، مسئول تغذیه و نماینده معاونت آموزشی در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.

دستور رئیس دانشگاه برای اختصاص اعتبار مورد نیاز خرید تجهیزات خوابگاه‌ها

"دکتر قدرت اخوان اکبری" رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه با اشاره به اینکه مشکلات و دغدغه‌های شورای صنفی دانشجویان همواره مورد توجه مسئولان دانشگاه است، اظهار داشت: در رابطه با دغدغه‌های دانشجویان در رابطه با مسائل حوزه آموزشی، ضرورت دارد که جلسه مشترک اعضای شورای صنفی هر دانشکده با حضور نماینده معاونت آموزشی و نماینده معانت فرهنگی دانشجویی با ریاست هر دانشکده به صورت جداگانه برگزار شود.

وی گفت: در خصوص مشکلات دانشکده‌های اغماری، کمیته پشتیبانی این دانشکده‌ها در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تشکیل شده و با برگزاری جلسات این کمیته، مشکلات دانشکده‌های اغماری مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به ضرورت توجه به مشکلات رفاهی دانشجویان افزود: عملیات احداث خوابگاه ۴۰۰ نفره دانشجویی از سال آینده در محوطه دانشگاه آغاز می‌شود که با ساخت و بهره‌برداری از این خوابگاه دانشجویی، بسیاری از مشکلات رفاهی دانشجویان در این حوزه برطرف خواهد شد.

"دکتر اخوان اکبری" تصریح کرد: پیگیر برطرف کردن مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی نیز هستیم و بودجه‌ای برای بازسازی و خرید برخی از وسایل مورد نیاز و تجهیزات خوابگاه‌ها تخصیص می‌دهیم.

دغدغه‌های اعضای شورای صنفی با جدیت پیگیری می شود

"دکتر بهروز دادخواه" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه، با بیان اینکه شورای صنفی و معاونت فرهنگی دانشجویی تعامل و همکاری مناسبی با یکدیگر برای حل دغدغه‌های رفاهی دانشجویان دارند، گفت: پیگیر خرید تجهیزات مورد نیاز خوابگاه‌های دانشجویی هستیم و وزیر بهداشت نیز در سفر خود به اردبیل قول تخصیص اعتبار برای خرید تجهیزات به خوابگاه‌ها را داده است که در صورت اختصاص این اعتبار، خرید تجهیزات تسریع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دغدغه‌های اعضای شورای صنفی دانشگاه با جدیت پیگیری می‌شود، گفت: احداث خوابگاه ۴۰۰ نفره در دانشگاه می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات مربوط به خوابگاه‌ها را برطرف کنید که خوشبختانه این پروژه برای تأمین اعتبار به بانک عامل معرفی شده و عملیات احداث آن از سال آینده آغاز می‌شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در رابطه با ایاب و ذهاب دانشجویان نیز افزود: به اندازه کافی سرویس‌های رفت و برگشت برای تردد دانشجویان به دانشگاه و خوابگاه‌ها پیش‌بینی شده است و مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

در این جلسه که با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد، اعضای شورای صنفی نیز به بیان مشکلات و دغدغه‌های دانشجویان پرداختند.

خرید تجهیزات جدید برای خوابگاه‌ها، تأخیر در پرداخت کار دانشجویی، برگزاری اردوی خارج از استانی،‌ کمبود کلاس در برخی از دانشکده‌ها، مشکلات مربوط به حوزه آموزش، مشکلات دانشکده‌های اغماری و کمبود اساتید و هیئت علمی در برخی رشته‌ها از جمله مواردی بود که دانشجویان در این جلسه مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.