سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹

تیم بازرسان انطباق دانشگاه ازمرکزآموزشی و درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار بازدید کردند

بازرسین انطباق سبزوار

تیم بازرسان ارزیابی انطباق امور پزشکی با موازین شرعی  دانشگاه روز سه شنبه 29 بهمن ماه سال جاری به منظور اجرای بهتر فرایند آیین نامه انطباق و بهبود وضعیت موجود مراکز درمانی از مرکز آموزشی و درمانی امداد شهید بهشتی بازدید به عمل آوردند.

به گزارش مفدا سبزوار / تیم بازرسان ارزیابی انطباق امور پزشکی با موازین شرعی  دانشگاه روز سه شنبه 29 بهمن ماه سال جاری به منظور اجرای بهتر فرایند آیین نامه انطباق و بهبود وضعیت موجود مراکز درمانی از مرکز آموزشی و درمانی امداد شهید بهشتی بازدید به عمل آوردند.

بازرسین با حضور در بخش های بستری ، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ، رادیولوژی ، آزمایشگاه و سایر واحدهای مرتبط با بیمار بازدید کردند.

در این بازدید چگونگی اجرای فرآیندهای مرتبط با تکریم بیماران ، آشنایی کارکنان با طرح انطباق و اخلاق حرفه ای ، میزان تقید و رعایت موازین شرعی ، چینش نیروها در راستای طرح انطباق و نصب علائم و راهنماها جهت تکریم بیماران و همراهان آنان از جمله مواردی بود که مورد ارزیابی قرار گرفت.

در پایان بازرسین با حضور مسئولین بیمارستان نقاط قوت را مورد تاکید قرار داده و راهکارهای لازم را برای اصلاح فرآیندهای مشکل دار و رفع نواقص احتمالی ارائه دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.