یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

نشست مشترک دبیران کانون های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار شد

کانون ها شاهرود

نشست مشترک دبیران کانون های فرهنگی در نیم سال دوم تحصیلی 98_99 با حضور بیران ونمایندگانی از کانون های فرهنگی، دبیر کل کانون های فرهنگی وهمچنین مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهروددر سالن جلسات دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد.

به گزارش مفدا شاهرود،این نشست با هدف بررسی موانع و چالش های پیش رو و هم اندیشی دبیران کانون های فرهنگی برگزار شد.

"اسماعیل عاشوریان مقدم" مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با بیان ضرورت تحقق رسالت  کانون های فرهنگی در حوزه جامعه، ارتقا فرهنگ و سلامت، رشد و تعالی استعداد های نو پا به عرصه دانشگاه و همچنین پرورش خود اتکایی و خود باوری در نسل جوان را درون مایه فعالیت های کانون فرهنگی دانست و  دبیران کانون های فرهنگی را به منظور تحقق اهداف یاد شده به حرکت در مسیر پیش رو فراخواند.

وی همچنین اظهار داشت : معاونت فرهنگی و دانشجویی و مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همواره پذیرای دانشجویان دغدغه مند و نو اندیش در زمینه فعالیت های فرهنگی بوده و از هیچ اقدام و امکاناتی دریغ نخواهد کرد.

دبیران و نمایندگان کانون های فرهنگی نیز در این نشست به بیان نقطه نظرات و همچنین چالش های پیش رو در جهت اجرایی کردن اهداف خود پرداخته و چشم اندازی از برنامه های  در دست اجرای خود در طی ترم جاری ارائه کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.