یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت از دانشجویان نظر سنجی می‌کند

انضباطی

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت از آموزش انضباطی همه دانشجویان جدیدالورود ورودی مهر و بهمن‌ماه ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: از همه دانشجویان جدیدالورود درخواست می‌شود به سامانه نظرسنجی پیش‌بینی شده مراجعه کرده و نظرات خود را در خصوص این دوره آموزشی به ما انعکاس دهند.

به گزارش مفدا، دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی کشور با اعلام این خبر، افزود: شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی به صورت سالانه عملکرد شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد و در تلاش است که دبیران شورهای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌ها را با نکات حقوقی و ظرایف حرفه‌ای فعالیت در این حوزه آشنا کند و به این منظور دوره‌های مختلف مهارت‌افزایی به صورت سالانه برگزار می‌شود.

صرامی با تأکید بر این‌که پیشگیری از تخلفات انضباطی دانشجویان یکی از سیاست‌های شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت است، تصریح کرد: در راستای کاهش تخلفات انضباطی دانشجویان ، به صورت سالانه دانشجویان نو ورود در کارگاه‌های آموزشی آشنایی با حقوق دانشجویی و تخلفات انضباطی شرکت کرده و با آیین‌نامه و شیوه‌نامه انضباطی دانشجویان و دیگر موضوعات مرتبط آشنا می‌شوند.

وی با اشاره به این‌که امسال نیز همه دانشجویان نو ورود سال ۱۳۹۸ در این کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده‌اند، گفت: از دانشجویان جدیدالورود درخواست می‌شود که از ۱۶بهمن‌ماه تا ۱۸ اسفندماه سال جاری به سامانه نظرسنجی انضباطی دانشجویان (اینجا) مراجعه کرده و به سؤالات مطرح شده که در خصوص کیفیت برگزاری دوره اموزشی مذکور است، پاسخ دهند.

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی کشور «کیفیت و کاربردی بودن محتوای دوره انضباطی» و «تسلط مدرس در پاسخگویی به ابهامات و سؤالات» را از جمله سؤالاتی دانست که دانشجویان در این سامانه باید به آن پاسخ دهند.

صرامی افزود: «نحوه بیان و قدرت انتقال مفاهیم» ، «استفاده از روش‌های فعال در تدریس» ، «جلب مشارکت دانشجویان و مثال‌های کاربردی» و در نهایت میزان رضایت دانشجویان از برگزاری دوره آموزشی انضباطی از جمله سؤالاتی است که درخواست می‌شود دانشجویان جدیدالورود پس از ورود به سامانه به آنها پاسخ دهند.

دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی کشور در پایان تأکید کرد: شرکت دانشجویان نو ورود در این نظرسنجی ما را تقویت جنبه‌های مثبت و بهبود نکات ضعف شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور یاری خواهد کرد و از این منظر شرکت دانشجویان در نظرسنجی حائز اهمیت است.

لینک سامانه نظرسنجی انضباطی دانشجویان

ویژه دانشجویان جدیدالورود

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.