پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت دهه فجر" کرسی آزاد اندیشی" در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد

کرسی آزاد اندیشی

کرسی آزاد اندیشی با موضوع" انقلاب اسلامی و دستاوردها" با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در نمازخانه معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت، در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ودهه فجر از سوی معاونت معاونت فرهنگی دانشجویی "کرسی آزاد اندیشی با موضوع انقلاب اسلامی ودستاوردها "بصورت پرسش و پاسخ چهارشنبه 16 بهمن ماه با حضور دانشجویان ، اساتید و کارکنان در نمارخانه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار شد.

در این جلسه "حمید سالاری معاون فرهنگی دانشجویی" ضمن گرامیداشت دهه فجر وشهدای مقاومت موضوع اصلی و محوری در این گفتمان دانشجویی را انقلاب اسلامی و دستاوردها معرفی کردو افزود: نقات قوت فراوانی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی در کشور بدست آمده که باید ببین شود تا فراموش نشود.

درادامه کارشناس این گفتمان "مهدی تکاور از اساتید دانشگاه وفعال در حوزه تاریخ" با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای زیادی در ابعاد مختلف داشته است، اضافه کرد : برای تبیین این دستاوردها باید ابتدا از دوران ستم شاهی شناخت کامل داشته باشیم و سپس سه مؤلفه مواضع ، امکانات ، و اهداف را در کنار هم مد نظر قرار دهیم که اگر این گونه باشد می توانیم قضاوت منصفانه ای داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مهمترین دستاوردهای انقلاب ما استقلال ، آزادی ، امنیت وخودباوری بود که امام راحل به ما ارزانی داشت.

سپس حاضرین در جلسه هر کدام سوالات و نظرات خود رابیان کردند و سخنران این مراسم با جمع بندی مسائل مطرح شده پاسخ هایی ارائه کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.