سه‌شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

با حضور دکتر حاجی زاده برگزار شد؛

جشن لباس تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

فوتسال

جشن لباس تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با حضور" دکتر حاجی زاده "و جمعی از مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دوشنبه ۱۴ بهمن ماه در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، هفتمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور گرامیداشت جام دهه مبارک فجر طی روزهای ۲۲ بهمن تا اول اسفند به میزبانی وزارت بهداشت در خرآباد ساری برگزار خواهد شد.در همین راستا جشن لباس تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با حضور" دکتر حاجی زاده "و جمعی از مدیران معاونت فرهنگی دانشجویی دوشنبه ۱۴ بهمن ماه در دفتر معاونت  برگزار شد.

در ابتدای مراسم، دکتر حاجی زاده ضمن خوش آمدگویی به حاضرین گفت: باعث افتخار است که در بین شما ورزشکاران به خصوص بچه های فوتسال هستیم بنده برنامه های شما رو رصد میکنم ولی به دلایل مختلف و مشغله های فراوان نتوانستم در تمرینات شما حضور پیدا کنم ولی اطلاعات رو از آقای خیرخواه می گرفتم لازم می دانم که از همه شما مربیان و کسانی که این تیم را پشتیبانی و حمایت کردند قدردانی کنم.

وی گفت :  شما پیگیری، علاقه و غیرت خود را ادامه دهید و تلاش کنید که نتیجه خوبی بگیرید اگر موفق شدید چه بهتر اگر هم نه تلاش شما برای ما قابل ارزش است.از این به بعد شما نماینده دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان هستید باید در مسابقات نظم و انضباط را رعایت و تحمل خود را بالا ببرید .من از شما خواهش میکنم اخلاقیات را رعایت کنید و شان و منزلت خود را به عنوان دانشجو حفظ کنید و تابع مربی خود باشید .

دکتر حاجی زاده گفت : شما نماینده خطه کرمان هستید همانطور که لباسهایتان مزین به عکس سردار دلها حاج قاسم سلیمانی است پس در رفتار و کردارتان نیز از ایشان درس بگیرید ودر آخر نیز آرزوی موفقیت برایتان دارم و انشالله که نتیجه خوبی کسب کنید ما هم سعی میکنیم اگر شما به مراحل بالاتر راه یافتید جوایزی برایتان در نظر گیریم که این حداقل کاریست برای جبران زحمات شما .

در ادامه سرمربی تیم فوتسال گزارشی از شروع تمرینات و کارهای انجام شده برای آماده سازی تیم ارائه داد همچنین کاپیتان و دیگر اعضای تیم نیز نقطه نظرات و مشکلات خود را بازگو کردند.

در پایان مراسم مدیر تربیت بدنی "مهدی خیر خواه "نیز از دکتر حاجی زاده نسبت به لطفی که ایشان به جامعه ورزش و بچه های فوتسال داشتند تشکر کردند و گفت: بچه ها نزدیک ۸۰ روز در مسابقات هستند و از دل و جان مایه گذاشتن و من از همه آنها تشکر می کنم .ما تصمیم گرفتیم چون به عنوان نماینده کرمان در مسابقات شرکت میکنیم عکس شهیدحاج قاسم سلیمانی را روی لباس بچه ها بگذاریم که هم قدردانی کرده باشیم از زحمات این شهید بزرگوار و هم یک کار کار فرهنگی انجام داه باشیم .

شایان ذکر است، در ادامه لباس تیم توسط دکتر حاجی زاده به به اعضا اهدا شد و به یادگار این لحظه در قاب دوربین نیز ثبت گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.