دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

رئیس اداره امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد؛

تمامی دانشجویان متقاضی خوابگاه اسکان داده شدند

ثبت نام خوابگاه زاهدان

تمامی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در سال تحصیلی جدید در 7 خوابگاه دولتی وابسته به دانشگاه و یک خوابگاه استیجاری اسکان پیدا کردند.

به گزارش مفدا زاهدان؛ رئیس امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: اسکان دانشجویان ورودی بهمن ماه از 12 بهمن ماه آغاز و تا روز چهارشنبه 15 بهمن ادامه خواهد داشت.

آقای عبدالوکیل غفران ثانی با اشاره به وجود 7 خوابگاه در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: در نیم سال تحصیلی جدید علاوه بر 7 خوابگاه موجود دانشگاه، یک خوابگاه دیگر در بیرون دانشگاه اجاره شده است و هم اکنون پذیرای بیش از 250 دانشجو ورودی جدید روزانه، شبانه و بین الملل هستیم.

وی در پایان با بیان این موضوع که اسکان دانشجویان برای والدین اهمیت بسیاری دارد و نگرانی هایی را به دنبال دارد تصریح کرد: در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان امکاناتی چون نصب وایفا، اتاق سالن ورزشی، کتابخانه مجزا، اجرای برنامه ها و اردوهای سیاحتی و زیارتی، گشت زنی های شبانه، بازدید روزانه و شبانه مسئول خوابگاه ها، دستگاه کنترل ورود و خروج دانشجویان به صورت الکترونیکی، ارتباط مستقیم والدین با مسئولان خوابگاه و ارایه مشاوره های تحصیلی، خانوادگی و مذهبی ارایه می شود بنابراین جای هیچگونه نگرانی برای والدین و دانشجویان از نظر محیط و امکانات وجود ندارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.