دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱

از خیرین طرح "پویش ملی بهار همدلی" در دانشگاه علوم پزشکی جهرم تقدیر شد

تقدیر ازخیرین طرح فرهنگی پویش ملی بهارهمدلی وزارت بهداشت در دانشگاه انجام شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم به پیشنهاد معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در جلسه هیأت رئیسه از خیرین شرکت کننده در طرح "پویش ملی بهار همدلی" تقدیر به عمل آورد.

به گزارش مفدا جهرم، بعد از سیل اخیر و ایجاد خسارات بسیار در لرستان، فعالان دانشجویی و دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با راه اندازی پویش ملی بهار همدلی از کلیه کارکنان، دانشجویان، اساتید دانشگاه علوم پزشکی کشور دعوت کردند تا با  پیوستن به این پویش در ساخت خانه های مسکونی تخریب شده درمناطق سیل زده کشور مشارکت کنند.

به نقل از "دکتر حجت" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، پس از فراخوان این طرح توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به کلیه معاونین فرهنگی، دانشجویی دانشگاههای علوم پزشکی کشور، اطلاع رسانی و تشریح طرح پویش ملی بهارهمدلی از طریق پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی مفدا و همچنین وبدای دانشگاه انجام شد.

 افتتاح حساب این طرح و دعوت از معاونین دانشگاه و اعضای هیات علمی و تشکل ها، نهادهای دانشجویی و جلسات مستمر در واحدهای مختلف دانشگاه صورت گرفت.

دکتر حجت با عنوان اینکه این معاونت موفق به جمع آوری مبلغ ۱۵میلیون تومان موجودی واقعی تا کنون برای کمک به ساخت منازل مسکونی در مناطق سیل زده استان لرستان شد، گفت: در حال حاضر این مبلغ طی سه فیش ۵ میلیون تومانی به حساب  کمیته امداد امام خمینی نزد صندوق ولایت واریز شده است.

گفتنی است، مبالغ جمع آوری شده که به صورت متعهدی به حساب پویش ملی واریز می‌گردد، در نوبت دوم در قالب ۱۵ میلیون تومان  واریز خواهد شد.

شایان ذکر است، در همین راستا به پیشنهاد معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از کارمندان آن معاونت و معاونت‌های توسعه و مدیریت منابع، دارو و غذا، درمان، آموزش، پژوهش و تحقیقات وفناوری دانشگاه و پرسنل بیمارستان‌های پیمانیه و مطهری و همچنین دانشجویان کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی و دیگر افراد خیر شرکت کننده در پویش ملی بهار همدلی، در این جلسه تقدیر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.