دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی؛

فعالان فرهنگی دانش آموخته از تجربیات دوران دانشجویی خود می گویند

جشن فارغ التحصیلی

مراسم دانش آموختگی دانشجویان رشته های پرستاری اتاق عمل و فوریتهای پزشکی ورودی بهمن سال ۹۴ دانشکده پرستاری و مامایی علوم پزشکی مشهد در تالار ابن سینا برگزار شد.

به گزارش مفدا مشهد، مراسم دانش آموختگی دانشجویان رشته های پرستاری اتاق عمل و فوریت های پزشکی ورودی بهمن سال ۹۴ دانشکده پرستاری و مامایی علوم پزشکی مشهد عصر یکشنبه سیزدهم بهمن ماه ۹۸ در تالار ابن سینا برگزار شد.

در این مراسم دکتر بحرینی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر عباس حیدری، رئیس دانشکده پرستاری مامایی، دکتر منظری، معاون آموزشی دانشکده و تنی چند از اساتید حضور داشتند.
به رسم هر ساله در این مراسم از دانشجویان برتر فرهنگی و پژوهشی تقدیر به عمل آمد و همچنین در خلال این مراسم دو تن از دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی به عنوان پرستار نمونه انتخاب شدند. خبرنگار مفدا مشهد، در این مراسم دانش آموختگی به سراغ دانشجویان فعال علمی فرهنگی رفته و با آنها گفتگویی صمیمانه داشت.

صادق باقری، یکی از دانش آموختگان  این مراسم که کارنامه پرباری از فعالیت های فرهنگی را به همراه خود داشت،دانش آموخته رشته پرستاری است. وی که به مدت دو سال سابقه فعالیت در زمینه شورای صنفی ، کانون ها و همچنین مفدای دانشجویی را دارد، گوشه ای از فعالیت‌های خود را در گفتگو با خبرنگار مفدا مشهد بیان کرد.
وی در ابتدا دبیر شورای صنفی بوده و از این طریق به معاونت فرهنگی دانشجویی راه یافته است و بعد از آن کم کم با واحدهای مختلف فرهنگی دانشگاه آشنایی پیدا کرده است. همچنین به عنوان دبیر کانون هنرهای تجسمی با برگزاری کلاسهای هنری ، نمایشگاه آثار هنری دانشجویان ، معرفی آثار به جشنواره سیمرغ ، همتایاران سلامت روان و همچنین خبرنگار مفدا مشهد که آن را نقطه عطفی در سوابق خود می داند فعالیت می کرده است.وی در ادامه از مدیریت مفدا مشهد، مریم جعفریان تشکر کرده و فعالیت در مفدا مشهد را عاملی در جهت شکوفایی استعدادهای خود می داند. در آخر وی توصیه هایی برای دانشجویان داشت که فعالیت های فرهنگی و پژوهشی را فراموش نکنند تا هم به رشد خود و هم دانشگاه کمک کنند و بتوانند به موفقیت‌های بزرگتری در آینده دست یابند.

در ادامه مصاحبه خبرنگار دانشجویی مفدا به سراغ علی ذاکر، دانشجوی رشته پرستاری و مسئول بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری و مامایی رفت و وی نیز ضمن معرفی خود و فعالیت های تشکلی و جهادی دوران دانشجویی اذعان داشت که دوران دانشجویی بهترین فرصت است تا توانایی‌های کار تشکیلاتی و فرهنگی تقویت شود. در آخر هم از زحمات دکتر پورغزنین، معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده پرستاری و مامایی و استاد ظریف نژاد قدر دانی کرد.


در ادامه گفتگو خبرنگار مفدا مشهد به سراغ شهاب جهانفر، دبیر انجمن علمی تکنولوژی جراحی رفت. جهانفر دانشجوی رشته اتاق عمل، مهمترین فعالیت فرهنگی خود را در طی دوران تحصیل تاسیس انجمن علمی گروه تکنولوژی جراحی و انتساب به عنوان دبیر انجمن علمی بیان کرد و گفت بهتر است دانشجویان علاوه بر تحصیل به فعالیت هایی که در آینده به رشد آنها کمک خواهد کرد بپردازند.

خبرنگار مفدا مشهد: سارا عبدی زاده-مرسا احمدی
عکاس مفدا مشهد:محمد رضایی- مریم پورحسینی- مرسا احمدی- علی عسکری
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.