دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

۱۶ بهمن ماه‎؛ آخرین مهلت ثبت نام پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان وزارت بهداشت

المپیاد همگانی

از سوی اداره ورزش‌های همگانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه‌های علوم پزشکی برای حضور در پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر وزارت بهداشت، پایان روز چهارشنبه هفته جاری- ۱۶ بهمن ماه - اعلام شد.

به گزارش مفدا، از سوی اداره ورزش‌های همگانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه‌های علوم پزشکی برای حضور در پنجمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر وزارت بهداشت، پایان روز چهارشنبه هفته جاری- ۱۶ بهمن ماه - اعلام شد.

دکتر محمد حسین کوشکی رئیس اداره ورزش‌های همگانی دانشجویان وزارت بهداشت با تایید این خبر گفت: این مهلت تمدید نخواهد شد، از این رو دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌بایست قبل از زمان مقرر با مراجعه به سایت تعیین شده نسبت به ثبت نام و معرفی ورزشکاران خود اقدام کنند.

بنا به گفته رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت، همچنین دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌توانند در تاریخ‌های ۲۶ و ۲۷ اسفند ماه  نسبت به جابه جایی بازیکنان درسایت اقدام نهایی را انجام دهند. در موارد استثنائی و در صورت آسیب دیدگی دانشجوی ورزشکار دانشگاه‌ها می‌توانند در زمان پذیرش ، بوسیله نامه ممهور به مهر و امضای معاون محترم دانشجویی دانشگاه نفر جایگزین فرد مصدوم را معرفی نمایند.

کوشکی گفت: تاکنون ۴۰ دانشگاه علوم پزشکی برای حضور در المپیاد دختران و ۳۴ دانشگاه برای شرکت در المپیاد ورزش‌های همگانی پسران ثبت نام کرده‌اند .
این المپیاد در دوبازه زمانی جداگانه، المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در اسفند ماه در مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی خزرآباد ساری برگزار می‌شود. در بازه زمانی ۹ تا ۱۴ اسفند ماه المپیاد دانشجویان دختر و در بازه زمانی  ۱۷ تا ۲۲ اسفند المپیاد دانشجویان پسر  برگزار خواهد شد.

المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی به رسم هر سال، امسال نیز در اسفند ماه برگزار می‌شود و تفاوت این دوره با دوره‌های قبل رشد دو برابری ثبت نام کنندگان برای شرکت در المپیاد است.

 در این دوره از المپیاد ورزش‌های همگانی از  دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور  حدود ۳ هزار دانشجو ثبت نام و اعلام آمادگی کرده‌اند که آمار پایانی پس از بررسی‌ها به حدود ۲ هزار و ۵۰۰ دانشجو می‌رسد.

هشت رشته ورزشی دارت، فوتبال رومیزی، فریزبی، داژبال، طناب زنی، آمادگی جسمانی، طناب کشی و روبیک رشته‌هایی هستند که دانشجویان در  این دوره از المپیاد در آنها به رقابت خواهند پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.