دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶

در قالب سفرهای استانی؛

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید می‌کند

دکتر لاری

دکتر سیما سادات لاری در قالب سفرهای استانی خود از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و در سیزدهمین سفر، از دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به همراه دیگر مدیران و مسؤولان این معاونت در قالب سفرهای استانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت جهت رصد وضعیت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، از دانشگاه علوم پزشکی گیلان بازدید خواهد کرد.

در این سفر دو روزه که از سه شنبه ۱۵ بهمن ماه آغاز و تا چهارشنبه ۱۶بهمن ماه جاری به طول خواهد انجامید دکتر لاری، شرایط فرهنگی و رفاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در قالب «بازدید از امکانات رفاهی، خوابگاهی، ورزشی و تغذیه دانشجویان»، «دیدار با رییس، معاون فرهنگی و مسؤولان دانشگاه» و «دیدار با نمایندگان نهادهای دانشجویی فعال در دانشگاه»، مورد توجه قرار خواهد داد و برای رفع مشکلات احصاء شده تمهیدات و اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

در این سفر دو روزه «دکتر سید عابدین حسینی آهنگری مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف سرپرست اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس بهروز رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت،دکتر بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر صمد زاده مشاور رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و سید نصرت الله موسوی دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی و مسؤول سفرهای استانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت»، دکتر لاری را همراهی می‌کنند.

گفتنی است، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی ماه‌های گذشته، در قالب سفرهای استانی، از دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، تبریز، بابل، زنجان، البرز، قم، اراک، سمنان، ارومیه، خوی، گلستان، ایلام و.... بازدید کرده است و طی دیدار با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های مربوطه از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.