دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

در مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شد؛

کمک به هموطنان سیل زده با اهدای هزینه "غذای مهربانی"

مفدا سیستان 5

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با رزرو غذای ناهار و شام روزهای چهارشنبه و جمعه، مورخ ۹ و ۱۱بهمن ماه، تحت عنوان "غذای مهربانی" و اهداء مبلغ صرف شده جهت رزرو غذا، در کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان سهیم شدند.

به گزارش مفدا مشهد، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با اهدای هزینه غذای مهربانی، مهربانانه هموطنان سیل زده را یاری نمودند. دانشجویان در این اتفاق خلاقانه، هزینه رزرو غذای خود را صرف کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان کردند.

دانشجویان، با رزرو غذای ناهار و شام روزهای چهارشنبه و جمعه، مورخ ۹ و ۱۱بهمن ماه، تحت عنوان غذای مهربانی و اهداء مبلغ صرف شده جهت رزرو غذا در کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان، سهیم شدند.

مدیریت دانشجویی دانشگاه با همکاری اداره تغذیه، طبق درخواست شورای صنفی دانشجویان و کانون هلال احمر، با امکان رزرو سه منوی غذایی با سه قیمت ۱۵۵۰۰ ریال، ۳۱۰۰۰ ریال و ۴۶۵۰۰ ریال، برای دانشجویان، هزینه رزرو را که مجموعا حدود ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌باشد به حساب هلال احمر واریز نموده تا صرف کمک به سیل زدگان شود.

بنابر این گزارش، از مجموع غذاهای رزرو شده این دو روز، ۴۲۶ نفر نهار منوی یک، ۱۳۲ نفر شام منوی یک، ۲۰۷ نفر نهار منوی دو، ۴۸ نفر شام منوی دو، ۴۳۰ نفر نهار منوی سه و ۷۱ نفر شام منوی سه را رزرو کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.