دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار گردید

دبیر منتخب کانون های فرهنگی

در جلسه شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی و فوق برنامه و دبیران کانون های فرهنگی هنری دانشگاه برگزار شد، نماینده دبیران کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتخاب و برنامه شوراهای جدید کانون های فرهنگی تشریح گردید .

به گزارش مفدا گیلان؛ جلسه دبیران کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با هدف انتخاب نماینده دبیران این کانون ها، ایجاد هماهنگی بین کانون های دانشگاه و برنامه ریزی جهت فعالیت های مشترک کانون ها، تصویب برنامه های مصوب شورای مرکزی، پیشنهاد برنامه ها و امتیازات مورد نیاز کانون ها، ایجاد تسهیلات لازم جهت برقراری ارتباط کاری کانون های دانشگاه با سایر نهادهای فرهنگی و دانشجویی داخل و خارج دانشگاه و تولید محتوای فاخر فرهنگی و هنری، عصر امروز، دوشنبه، ۷ دی ماه با حضور دکتر محمد رستم پور، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، غلامرضا عبدالله زاده، مدیر فرهنگی و فوق برنامه و دبیران کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ساختمان این معاونت برگزار شد.
دکتر محمد رستم پور ضمن خوشامدگویی به دبیران اظهار کرد: حضور شما دانشجویان در فعالیت های مختلف دانشگاه برای ما بسیار ارزشمند است؛ همه ی ما با گرایش ها و عقاید متفاوت مانند یک خانواده هستیم که بر ماست در جهتی تلاش کنیم که خانه و وطنمان مورد هجمه دشمنان قرار نگیرد.
وی با اشاره به اتفاقات اخیر ملی و یادآوری تهدیدهای دشمنان مبنی بر نابودی مراکز فرهنگی و موجودیت استقلال کشور افزود: فرهنگ ایرانی از دیرباز در معرض تهدید دشمنان بوده و این مسئله تلاش بیش از پیش ما را برای ارتقای فرهنگمان ایجاب می کند و در این راستا ما تمام تلاشمان را در راستای گسترش کانون ها انجام می دهیم اما این شما دانشجویان هستید که می‌توانید شرایط را برای جذب هم دانشگاهیتان به سمت این فعالیت ها فراهم کنید.
معاون فرهنگی و دانشجویی در ادامه با تاکید بر این که خداوند بر حسب توان ما وظیفه هایی بر دوش ما نهاده، اظهار داشت: حوزه فرهنگی ویژگی های خاص خود را دارد و انجام کارهای فرهنگی دشوار و هزینه بردار است. هنر ما این است که همه با هم کار کنیم و در راستای ارتقای اجتماعی، فرهنگی و انسانیت تلاش کنیم.
در ادامه نیز غلامرضا عبدالله زاده نیز ضمن خوشامدگویی به حاضران این جلسه بر لزوم توجه به فعالیت های فرهنگی و همکاری تمام دانشجویان در این برنامه ها تاکید نمود و گفت: در تلاش هستیم که میان کانون های مختلف و سازمان های مربوطه از جمله جمعیت هلال احمر، سازمان اهدای عضو و ... ارتباط برقرار کنیم و فعالیت ها را گسترش دهیم.

در ادامه نیز دبیران کانون ها نیز به ارائه برنامه ها و اهداف خود پرداختند.
در پایان این جلسه نیز پس از برگزاری انتخابات، علیرضا پورخدایی، دانشجوی رشته پزشکی و دبیر کانون فعالیت های جهادی دانشگاه با اخذ اکثریت آرا به عنوان نماینده دبیران کانون های فرهنگی هنری دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتخاب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.